fbpx
Гумор
Наречені оцінять: весільний лайфхак за 20 гривень зібрав 20 тисяч лайків

Фейсбук-пост дівчини, яка нещодавно вийшла заміж, зібрав кілька десятків тисяч лайків і тисячі репостів – а вона всього лише розповіла про те, як можна сходити в туалет у весільній сукні, не залучаючи до цього процесу подруг і родичок.

Якщо ви коли-небудь одягали весільне або просто пишне бальне плаття, напевно, пам’ятаєте, як важко було умудритися зробити свої «справи» в туалетній кімнаті – величезний багатошаровий поділ сукні майже неможливо підняти без сторонньої допомоги. І кому взагалі хочеться робити «це» при свідках?

Читайте також: Переможниця шоу “Холостяк” вийшла заміж: перше весільне фото

У фейсбук-акаунті Sweeby і на сайті Ikeahackers наречена запропонувала використовувати велику синю сумку для покупок, яку можна купити в IKEA (навіть якщо це реклама, то не надто затратна: сумка обійдеться всього в 80 центів), і розповіла про те, як пристосувати сумку помічницю:

Сумку необхідно розрізати в самому центрі нижньої частини. Важливо: отвір не повинен бути занадто великим. Краще прорізати маленьку дірочку і поступово розширювати. Якщо ви хочете, щоб все вийшло, сумка повинна прилягати до вашого тiла досить тісно.

Залізьте у сумку, поставте ноги в отвір. Протягніть руки і плечі в ручки сумки. Якщо ваші cтeгна не пролазять в отвір, трохи розширте його (ще раз – трохи!).

Готово 😉 У той самий день ви можете дати цю сумку подружкам нареченої або залишити в туалетній кімнаті вашого весільного ресторану.

Ну, і найвеселіше фото тут ⇓

Джерело.

Related Post

facebook