Політика
На міністра вилили відро молока (фото,відео)

На міністра фінансів Молдови Октавіана Армашу у центрі Кишинева вилили відро молока.

Інцидент стався ввечері в п’ятницю. Вктивіст Андрій Доніке, відомий своїми ексцентричними методами протесту, підійшов ззаду і вилив на міністра піввідра молока. Коли Армашу повернувся до нього, той виплеснув міністру в обличчя решту.

“Щоб вам було соромно. Ви навісили на мене і моїх дітей борг в мільярд євро. Як міністр фінансів, ви повинні подати у відставку”, – сказав Доніке під час своєї акції.

При цьому, він стверджував, що міністр раніше працював на молочному комбінаті.

“Вас ніхто не змушує платити, ніякі борги на вас не повісили. Я ніколи в житті не працював на молочному комбінаті! Вам повинно бути соромно за ваш вчинок”, – сказав міністр фінансів.

Він був змушений повернутися в будівлю уряду.

На Андрія Доніке порушено кримінальну справу. Він затриманий поліцією.

“Ми отримали скаргу від міністра і зайнялися розслідуванням інциденту. Порушено кримінальну справу, порушник затриманий. Йому загрожує позбавлення волі за статтею “хуліганство”, – сказав глава Національного інспекторату поліції Олександр Пинзарь.

Згідно з кримінальним кодексом Молдови, стаття передбачає штраф у розмірі від 4 до 14 тисяч леїв (від 200 до 700 доларів), а також громадські роботи до 240 годин або до трьох років тюремного ув’язнення.

Читайте також:ДОЧЕКАЛИСЬ: З 1 СІЧНЯ В УКРАЇНІ СЕРЕДНЯ ЗАРОБІТНЯ ПЛАТА БУДЕ СТАНОВИТИ 6 000 ГРИВЕНЬ

Раніше на цьому тижні уряд Молдови взяв на себе відповідальність перед парламентом за затвердження пакету з семи законів, обумовлених з МВФ.

ministr-moldovy

Джерело.

Реклама

Related Post