fbpx
Політика
“Ми всі ідіоти, але щоб настільки?” Пост Макаревича про “Дімона” сколихнув соцмережу

Відомий російський музикант, лідер групи “Машина времени” Андрій Макаревич обурився реакцією влади на розслідування Фонду боротьби з корупцією про нерухомість прем’єра Дмитра Медведєва.

На сторінці у соціальній мережі Facebook він заявив, що його та інших громадян Росії просто тримають за ідіотів.

“Я середньостатистичний споживач інформації. Нам показують фільм про Медведєва. І вся інформація на кшталт аргументована. Що чекає в цьому випадку людина від влади у відповідь? Що пан Навальний нас дезінформує, а насправді все так і так. І тоді протест в’яне, убитий доводами. Що нам говорять? Що все це нісенітниця, а Навальному вірити не можна, оскільки він сам під слідством”, – написав Макаревич.

“Це що, відповідь? Я розумію, що ми всі ідіоти, але щоб настільки?” – обурився музикант.

Користувачі соцмережі підтримали головний посил Макаревича. За дві години з моменту публікації пост лайкнули 2300 осіб, близько 170 – поширили.

Найбільш популярним коментарем виявилася думка Олександра Чикунова, яка зібрала понад сотні лайків. “Погано, коли диктатор ставиться до нас, як до рабів… Але набагато гірше, коли ми з цим згодні…” – написав він.

Як повідомлялося раніше, 26 березня в Росії відбулися антикорупційні мітинги. Акції протесту були ініційовані опозиціонером Олексієм Навальним. Він закликав росіян виходити на вулиці і вимагати у влади пояснень про елітну власність прем’єра Дмитра Медведєва.

Фільм-розслідування “Він вам не Дімон”, згідно з яким Медведєв володіє виноградниками в Тоскані, двома шикарними яхтами і декількома палацами, станом на 2 квітня зібрав на YouTube майже 17 мільйонів переглядів.

Прес-секретар президента РФ Володимира Путіна в інтерв’ю американському телеканалу ABC News заявив, що “популістські” звинувачення в корупції засновані на недостатній інформованості.

Читайте також: “Он вам не Димон”: замки, яхти, виноградники- таємна імперія Дмитра Медвєдєва (відео)

Відповідаючи на запитання, як голова уряду може стільки собі дозволити на зарплату, Дмитро Пєсков сказав:

“Щороку ми подаємо наші декларації про доходи та витрати в спеціальні органи, які двічі перевіряють ці декларації. Наші доходи дуже, дуже прозорі для тих органів, які відповідають за боротьбу з корупцією в нашій країні. Ось чому, скажімо, популістські звинувачення, які ми іноді бачимо в пресі, які ми чуємо від різних активістів, не відповідають дійсності, тому що ці активісти просто не знають про ту інформацію, яка є в розпорядженні спеціальних служб”.

Джерело.