fbpx
Дозвілля
Мінус 60 кг: колись популярна КВНщиця змінилася до невпізнання (фото)

Капітан команди КВН “П’ятигорськ” і учасниця шоу “Одного разу в Росії” Ольга Картункова вразила неймовірним перетворенням.

Артистка, яка завжди належала до числа пишнотілих дам, схудла на 60 кілограм і змінила зачіску.

За її словами, зупинятися на досягнутих результатах Ольга не збирається. Крім того, комедіантка кардинально змінила стиль одягу – вона тепер носить наряди, що підкреслюють її спокусливі вигини. Змінився і колір її волосся, і зачіска. За словами колег знаменитості і її шанувальників, артистку важко впізнати.

Шанувальники 38-річної шоувумен також в захваті від змін в зовнішності улюблениці.

“Одні очі залишилися, не впізнати”, “Шикарно виглядаєте. Так тримати”, “Худишка Ольга! Молодець, домоглася своїх результатів!”, “Ольга, маєте чудовий вигляд !!! Молода, худа красуня!”, “Я у захваті від змін, чесне слово “, – засипали компліментами Ольгу підписники в Instagram.

Вже 19 місяців Картункова сидить на строгій дієті і займається спортом. У майбутньому вона планує зробити операцію, щоб прибрати розтяжки. Артистка також відзначила, що стала частіше отримувати компліменти від чоловіків.

Такі радикальні зміни в зовнішності Картункової, як виявилося, пов’язані зі станом її здоров’я.

“Через травму ноги порвався нерв. Я не могла нормально піднімати ногу, змінилася хода … А відновити нерв в цьому місці практично нереально. Волею долі абсолютно випадково в Ізраїлі я зустрілася з одним з трьох фахівців в світі, які вміють робити пересадку нерва в стопу. Операція пройшла успішно. Але відновлення буде йти ще довго, а зайва вага ситуацію погіршує. Це і підштовхнуло мене на подвиги з дієтами “, – цитує Ольгу 7days

Читайте також: Австралійка схудла на 60 кг заради дітей: вражаюча трансформація (фото)

Джерело.

facebook