fbpx
Політика
Меркель отримала відеодокази перебування армії Росії на Донбасі

Нардеп з фракції “Блок Петра Порошенка” Ірина Фріз зустрілася у Берліні із канцлером Німеччини Ангелою Меркель та передала їй відеопрезентацію про участь російських регулярних військ у конфлікті на Донбасі.

Про це Фріз написала на своїй сторінці у Facebook.

“Закінчилася зустріч із канцлером Федеративної Республіки Німеччина Ангелою Меркель, що проходила в рамках відзначення 25-річчя Робочої Групи німецьких меншин (AGDM) у Федеральному Союзі Європейських національностей. Передала нову відеопрезентацію про участь російських регулярних військ на Донбасі з ідентифікацією підрозділів, що спеціально підготовлена міжнародною волонтерською розвідувальною спільнотою InformNapalm”, – мовиться у повідомленні.

“Ангела Меркель запевнила, що розуміє драматичність ситуації на сході України й висловила готовність і в подальшому підтримувати нашу державу, хоча, за її словами, це робити досить складно. Подякувала пані канцлеру за зусилля і наполегливість у питанні захисту територіальної цілісності Україні та припиненні зовнішньої агресії”,– резюмувала нардеп.

До слова, волонтери InformNapalm змонтували відео, де зафіксовано російське озброєння, яке використовують бойовики і російські війська на Донбасі.

Читайте також: До уваги заповнювачів е-декларацій: Як виглядає заміський будинок пані Меркель (фото)

Джерело.