fbpx

Матвій Ганапольський підкорив інтернет. У Санкт-Петербурга нова назва (відео)

Не настільки важлива назва мосту в честь Кадирова, важливо, що петербуржці здали своє місто за копійку.

Про це розповів оглядач Матвій Ганапольський на телеканалі «Дождь».

У Росії важливо відповідати на питання не «Що?», а «Як?»

«Що?» У Москві змінюють дорожнє покриття тротуарів.

«Як?» У восьмий раз.

«Що?» У Санкт-Петербурзі з’явилося нове ім’я у моста. Тепер це міст Кадирова.

«Як?» А ніяк. Кремль наказав та міст перейменували, накакав на думку громадян. Тут потрібно зробити важливу ремарку: протестувати, щоб така назва мосту не з’явилося, вийшло аж… тисяча осіб. Це говорить про те, що інші мільйони жителів за цю назву мосту, або байдужі, або знають, що, як у народному цьому анекдоті: голосуй-не голосуй.

Особисто мене в цій історії цікавить не сама назва мосту – зараз в Україні я свідок процедури декомунізації, так ось назви змінюються як рукавички. І думаю, що коли Путін колись розчиниться в повітрі, на наступний день розчиниться в повітрі його камарилья, а ще через пару місяців міст перейменують. Як перейменують і суть самого російського життя – із знущання на творення. Так от, не настільки важлива назва мосту, важливо, що петербуржці здали своє місто за копійку. І тепер, коли мені в ефір буде дзвонити якийсь старий СПБ-ий інтелігент у п’ятому поколінні, і скрипучим голосом парити мені щось про Північну столицю, я пошлю його. Нехай піде на міст Кадирова і кинеться вниз головою з усіма своїми поколіннями, тому що він їх зрадив. Звичайно, якщо взяти цих інтелігентів-зрадників СПБ-ських, і запитати: а чому вас чеченці взяли без бою, то вони ниють, що просто треба почекати. Немає сенсу зараз сідати у в’язницю за протест, адже справа не в Кадирові, а в Путіні. А проти нього як підеш? Тому, краще удосконалювати себе, скажуть вони. Краще вчити вірші Ахматової – у них все, в цих віршах.

Міст Аничка Басаєва, Невсько-Гілаєвський проспект. Рамзановський собор.

Це майбутнє СПБ інтелігенції. Але сльозливі інтелігенти, відтопирюючи мізинець, будуть вірити, що колись все зміниться і брати квиток в гості до сина, який давно живе за кордоном.

Чеченський народ – гідний народ, що зазнав жахи депортації і двох чеченських воєн. Упевнений, що існують чеченські поети, вчені, художники, військові, які зробили безсумнівний внесок у розвиток СРСР і Росії. Тому, ставлячи запитання «Що?», тобто, можна назвати міст в СПБ ім’ям якогось гідного чеченця, то відповідь однозначна – так! Але, знову ж таки, задайте питання «Як?» І з’ясовується, що зараз міст називають ім’ям того, хто півжиття був на боці тих, хто різав голови російським солдатам. Так, потім він перекувався. Але чи можна увічнювати ім’я цієї людини таким чином. І ще до питання «Як?» Я просто уявляю собі, як вирішувалося це питання. Як Рамзан сказав: «У Санкт-Петербурзі хочу – культурне місто!»

А може йому запропонували, що ще гірше.

Але не про нього зараз мова, не про Рамзана.

Про славних петербуржців, які переживають зараз другий більшовицький переворот, коли увійшов матрос Железняк і сказав «Караул втомився».

Железняк знову прийшов в СПБ. Але сьогодні у нього інше прізвище.

Тому його прихід ніхто не помітив.

Читайте також: Під час промови Медведєва про свободу і права хлопцеві заткнули рот і повели (відео)

https://www.youtube.com/watch?v=brl9zAuk2cU

Джерело.

You cannot copy content of this page