fbpx
Дозвілля
Лише 10% української молоді цікавиться політикою (опитування)

В Україні лише 10% молодих людей цікавляться політикою попри те, що соцмережами користуються 91% із них.

Про це свідчить всеукраїнське опитування “Молодь України 2017”, здійснене центром “Нова Європа” та Фондом ім. Фрідріха Еберта спільно з соціологічною компанією GfK Ukraine.

“Опитування є однією з найвсеохоплюючих спроб зрозуміти та оцінити настрої української молоді не лише за останні роки, але й, можливо, за весь час незалежності України”, – стверджують автори дослідження.

Зосереджуючись на молоді віком 14-29 років, опитування є зрізом одночасно кількох поколінь — покоління Y, яке охоплює народжених з початку 80-х до початку 90-х (найстарші опитані в цьому дослідженні народилися у 1987-1988 роках) і покоління Z, тобто тих, хто народився між ранніми дев’яностими та серединою двохтисячних.

Читайте також:  Церква розширила список гріхів: які сучасні звички і явища можна назвати гріхом

За даними дослідження, 61% молоді пишається тим, що вони є українцями, стільки ж вважає, що саме Росія несе відповідальність за війну на Донбасі. 18% молодих українців ніколи не читають книжки. 60% підтримують вступ до ЄС, 58% підтримують демократію як форму правління. 50% молодих громадян України моляться.

Опитування провели в липні-серпні 2017 року. Вибірка складає 2000 респондентів у віці 14-29 років та є репрезентативною населенню України цієї вікової групи за статтю, віком, регіоном проживання та розміром населеного пункту (без урахування населення АР Крим та непідконтрольних територій Донецької та Луганської області).

 

Джерело.

Related Post

facebook