fbpx
Політика
Лукашенко готовий провести вибори в Україні

Президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що готовий організувати місцеві вибори на Донбасі і взяти під контроль кордон України та РФ, розповідає Українська правда.
Про це Лукашенко заявив 17 листопада під час спілкування з представниками засобів масової інформації та блогерами з Росії, передає tut.by.

“Я говорив з Путіним, і сказав йому – чого б не коштувало, нам потрібно придумати щось, щоб почався зворотний процес … Переможців у цій війні не буде. Чим довше триває конфлікт, тим гірше буде для України, Росії і тих, хто там залишився”, – вважає Лукашенко.

На його думку, вихід із ситуації можна знайти.

“Як? Буде бажання двох сторін – вихід можна знайти. Якщо ці дві сторони домовляться і побачать роль Білорусі – ми готові. Хоч провести місцеві вибори, про які стільки говорять – готові організувати. Хочете – закриємо кордони на Донбасі, ці 400 кілометрів кордону між Україна і Росією, порядок наведемо – ми це зробимо”, – запропонував Лукашенко.

За його словами, свої пропозиції Білорусь передавала і Заходу, і Росії.

“Ми і Заходу пропонували, Володимир Володимирович Путін знає наші пропозиції – мовчать. Значить, не хочеться їм, особливо Заходу. Значить, не потрібен їм мир в Україні”, – вважає Лукашенко.

Також президент Білорусі заявив, що Заходу не вигідна ні сильна Росія, ні Білорусь, ні Україна.

“Ми ж рідні люди. Білоруси, українці, росіяни – чи нам битися? Треба починати, все забудеться, все зарубцюється … Не хочу вдаватися в подробиці, але ви повинні знати одне – українці і росіяни нам довіряють. Ми не рвемося в миротворці і посередники, але по-людськи, по чоловічому і по-братськи допомогти готові”, – сказав він.

Читайте також:В УКРАЇНІ ПРИЙНЯТО ЗАКОН ПРО ВИХІД НА ПЕНСІЮ

Джерело.