fbpx
Політика
Кишинів готовий запропонувати Придністров’ю особливого статусу

Влада Молдови сконцентруються на пошуку нових рішень придністровського конфлікту в рамках єдиної країни, де невизнаній республіці буде надано особливий юридичний статус, заявив віце-прем’єр з реінтеграції Георгій Балан.

“Зусилля чинного уряду спрямовані на пошук життєздатного вирішення придністровської проблеми, яка передбачала б спеціальний юридичний статус для Придністров’я за умови забезпечення суверенітету і територіальної цілісності Молдови”, – заявив Балан в рамках зустрічі з прибулими в Кишинів депутатами Парламентської Асамблеї ОБСЄ.

Як повідомила прес-служба Бюро з реінтеграції, Балан підкреслив намір уряду надати підтримку жителям придністровського регіону, просуваючи заходи по зміцненню довіри.

“Європейські парламентарії запевнили, що і надалі будуть надавати необхідну політичну допомогу в процесі врегулювання придністровського питання при дотриманні територіальної цілісності Молдови”, – відзначили в прес-службі.

Нагадаємо, на початку червня після дворічної перерви поновилися переговори з придністровського врегулювання у форматі “5 + 2” (за участю Молдови і Придністров’я як сторін конфлікту, Росії, України, ОБСЄ – як посередників, ЄС і США – як спостерігачів).

Читайте також: САВЧЕНКО НАЗВАЛА ШЛЯХИ ВИРІШЕННЯ КОНФЛІКТУ НА ДОНБАСІ, ГОТОВА НА ПРЯМІ ПЕРЕГОВОРИ З “ДНР/ЛНР” (АУДІО)

Джерело.

Реклама