fbpx
Дозвілля
Коли ця вaгiтнa пішла на УЗД, вона й подумати не могла, що її там чекає…

Новина, що скоро народиться малюк, для деяких пар виявляється приємною несподіванкою, інші ж долають багато перешкод, щоб почути заповітну фразу: «У вас буде дитина».

Саме до останніх відносяться Рейчел і Джейсон Вілкінсон з Техасу. Їх історія вражає своїм несподіваним фіналом!

У пари вже було двоє діточок, коли подружжя вирішило завести третю. На жаль, довгий час у них це не виходило. Тоді Рейчел прописали курс лікування від бeзплiддя.

Але коли жінка зібралася на чергове УЗД, доктор її обрадував: на екрані він зауважив 2 серцебиття, а значить, у пари повинна була нарoдитиcя двійня!

Звичайно, радості пари не було меж! Ще б пак, адже у них повинен був з’явитися не один довгоочікуваний малюк, а цілих два, а це ж подвійне щастя!

Але на цьому приголомшливому моменті історія не закінчується. Коли наступного разу пара вирушила на УЗД, доктор помітив дещо ще …

Тепер на екрані монітора лікар помітив не 2, і навіть не 3, а цілих … 5 серцебиттів!

Ось це так! Звичайно ж, подружжя було ошелешені. Спочатку дружина лікувалася для того, щоб зaвaгiтнiти, а тепер у пари буде ні багато ні мало п’ять малюків! Як виявилося, бaгaтоплiднicть іноді виникає внаслідок лікування препаратами від бeзплiддя.

Тепер перед Рейчел стояв складний вибір, адже виносити п’ятьох малюків – це величезна праця і ризик для мами. Але, попри все, пара вирішила зберегти всіх діточок.

Рейчел росла як на дріжджах. Ось так вона виглядала на 33-му тижні вaгiтнocтi.

20 липня 2007 року в родині Вілкінсон стало на п’ятьох членів більше. Рейчел нaрoдила трьох дівчаток і двох хлопчиків.

Парі вдалося виростити здорових і міцних малюків багато в чому завдяки підтримці друзів і родичів.

Сказати, що на цьому історія закінчується, ніяк не можна, адже всі веселощі у них ще попереду. Ще б пак, як можна скучити в сім’ї, де ростуть семеро діточок?

Якщо тобі сподобалася історія цієї приголомшливої сім’ї – став лайк і поділися нею з друзями.

Читайте також: Вона просто відправила чоловікові свою фотографію. На наступний день той подав на розлучення

Джерело.

facebook