fbpx
Дозвілля
Вона просто відправила чоловікові свою фотографію. На наступний день той подав на розлучення

Нещодавно на просторах Інтернету з’явилася досить суперечлива історія. Нібито жінка послала фотографію свого чоловіка, після чого той негайно подав на розлучення. Так в чому ж була причина такого несподіваного рішення?

Якщо вірити автору історії, чоловік якраз був у відрядженні. Його не було кілька тижнів, і весь цей час подружжя переписувалися по Інтернету або спілкувалися по Скайпу.

Одного разу чоловік попросив дружину відправити йому фотографію. Дружина відразу ж зробила знімок за допомогою веб-камери. Втім, їй варто було уважніше розглянути зроблений знімок перед тим, як відправляти його чоловікові …

Якщо на хвилину відволіктися від жінки і уважно подивитися, що знаходиться на задньому плані, можна зрозуміти, чому чоловік прийняв таке рішення.

Так-так, зліва від жінки можна помітити руку, що стирчала з-під ліжка! Складно уявити, які почуття випробував чоловік після того, як побачив подібне …

Як говориться в таких випадках, рано чи пізно все таємне стає явним!

А як ти думаєш, чи правдива історія про розлучення, або ж це постановочне фото, до якого придумали вигадану історію? Напиши в коментарях, що ти думаєш з цього приводу.

Читайте також: У Раду внесли закон, який позбавить водійських прав тисячі українців

Джерело.

facebook