fbpx
Політика
Клінтон здобула впевнену перемогу над Трампом за голосами виборців

Кандидат в президенти США від Демократичної партії Гілларі Клінтон набрала на два мільйони більше голосів більше, ніж республіканець Дональд Трамп, який переміг на виборах.

Про це повідомляє “Голос Америки”. За Клінтон, згідно підрахунку на 22 листопада, віддали свої голоси 64,2 мільйона виборців. Трамп отримав 62,2 мільйона голосів виборців. Відрив ще може вирости, оскільки підрахунок триває.

Але перевага Клінтон не вплине на підсумки волевиявлення. Це п’ятий випадок в історії США, коли переможець президентських перегонів набирає менше голосів, ніж той, хто програв. Останній аналогічний випадок був у 2000 році. Тоді на виборах переміг республіканець Джордж Буш-молодший. Він відстав від свого суперника Альберта Гора лише на 0,5%.

Фахівці з виборного права і комп’ютерні експерти звернулася до штабу Клінтон, щоб її представники вимагали перерахунок в трьох штатах. Саме там Трамп здобув перемогу з мінімальним перевагу. Вони вважають, що у Вісконсині, Мічиган і Пенсільванії могли використовувати кібератаки для впливу на підсумки виборів.

Читайте також:ТРАМП РІЗКО ЗМІНИВ СВОЮ ПОЗИЦІЮ ЩОДО УКРАЇНИ

Джерело.