fbpx
Політика
Клінтон назвала свою перемогу в праймеріз “історичною віхою”

Екс-держсекретар США Хілларі Клінтон оголосила про свою перемогу в боротьбі за висунення кандидатом в президенти від Демократичної партії.

Після перемоги на праймеріз в Нью-Джерсі вона стане першою в історії жінкою, номінованим великою партією на пост президента США. Клінтон назвала свою перемогу історичною віхою для всіх жінок.

“Завдяки вам ми досягли важливого рубежу. Вперше в історії нашої нації від однієї з великих партій на пост президента висувається жінка”, – сказала Хілларі Клінтон, виступаючи перед своїми прихильниками в Брукліні після того, як стали відомі результати праймеріз Демократичної партії в Нью-Джерсі .

“Сьогоднішня перемога належить не одній людині. Це перемога поколінь”, – додала колишній держсекретар.

Клінтон подякувала своєму супернику Берні Сандерсу, сказавши, що дискусія про нерівність доходів в США, на якій той будував свою кампанію, буде дуже важлива для американської політики.

Вона закликала своїх прихильників об’єднатися проти республіканського кандидата Дональда Трампа, якого назвала непридатним для президентської посади.

Згідно з підрахунками агентства Ассошіейтед прес, Клінтон ще в ніч на вівторок набрала достатню кількість делегатів партійного з’їзду, який відбудеться в липні в Філадельфії, для того щоб стати кандидатом в президенти від демократів.

Читайте також: ПОЗИТИВНИЙ ВИСТУП ОБАМИ ПОВЕСЕЛИВ ПУБЛІКУ І ІНТЕРНЕТ

Джерело.

Реклама