fbpx
Політика
Кількість помилок у зовнішній політиці України просто зашкалює

Цікаво – скільки разів треба стати на граблі, щоб зрозуміти наслідки і не повторювати своїх помилок?

Дуда, Трамп… Ні, Молдова – це не Штати, але поваги маленький молдовський народ заслужив не менше, ніж великий американський. І право молдован обирати того, хто подобається їм, не менш священне, ніж право українців обирати того, хто подобається нам! І якщо РФ втручається у вибори в Україні, підтримує одного і поборює іншого кандидата, – це погано, то чим ми відрізняємось від них, якщо таке ж робимо стосовно Молдови? Тільки тим, що якийсь політик там щось наляпав дурне? Так на це він і політик. Стане президентом і почне таке говорити – це вже інше, але ж змінив Трамп тональність своїх виступів наступної хвилини після оголошення результатів – хіба ні? Чи ми кожного дня як перший раз у перший клас?

До виборів у Молдові наше завдання працювати з усіма, не лише з друзями, принаймні хоча би для того, щоб коли вони стануть президентами, не мати ворогів. Бо збільшувати кількість ворогів – найпростіша справа. Але ж потім прийдеться голову ламати як нам відновити відносини. Чи ми вже усі інші міжнародні проблеми вирішили, росіяни з Криму забралися, суд ООН компенсацію за агресію визначив, поляки рішення по Волині скасували, а Трамп за Манафорта вибачився і відправив у Київ букет квітів за всім відомою адресою? Чи згоріла хата – нехай горить і стодола?

Кількість помилок у зовнішній політиці України просто зашкалює. Може вже пора робити висновки? Чи все таки їжачки будуть далі колотися, плакати, але продовжувати лізти на кактус?

Читайте також:ДОНАЛЬД ТРАМП РОЗПОВІВ КАТЕРИНІ ОСАДЧІЙ, ЗА ЩО ЛЮБИТЬ УКРАЇНУ (ВІДЕО)

Джерело.