fbpx
Політика
Катастрофа під Смоленськом: у фальсифікації справи замішаний радник Гройсмана – ЗМІ

Радник прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана Єжи Міллер був шефом комісії, що досліджувала катастрофу літака президента Польщі під Смоленськом, у якій загинуло керівництво країни, і саме він передав всі матеріали слідства росіянам.

Як пише “Польське Радіо“, саме Міллер, будучи главою МВС Польщі, “змусив” членів Комісії дослідження авіакатастроф державної авіації, щоб результат її роботи збігався з висновками російських чиновників.

Крім того, польська преса зазначає, що 28 квітня 2010 року відбулася зустріч Міллера з Комісією досліджень авіакатастроф державної авіації.

“Зберігся запис переговорів. Нинішній радник українського уряду переконував тоді польських фахівців, що образ їх роботи повинен бути злагоджений і у суспільстві не може породжувати сумнівів”, – наголошується у повідомленні.

Так, на думку польських журналістів, під час засідання комісії було заплановано поширення фальшивого образу смоленської авіакатастрофи.

“Саме на засіданні Комісії під керівництвом Міллера було прийнято рішення про те, щоб слідство передати росіянам”, – наголошується у повідомленні.

Нагадаємо, раніше Міноборони Польщі заявило, що крах президентського Ту-154М під Смоленськом був метою Росії.

Також стало відомо, що прокуратура Польщі прийняла рішення про ексгумацію всіх жертв смоленської катастрофи.

Читайте також: Польща звинуватила Росію в авіакатастрофі під Смоленськом

Джерело.