fbpx

Канада скасувала одне з найбільш суворих імміграційних правил

Міністерство у справах імміграції, біженців та громадянства Канади заявило про важливі зміни в програмі тимчасових іноземних робітників, повідомляє Наш Ванкувер. Уряд скасував правило “чотирьох років”, за яким іноземні робітники повинні покинути Канаду через 4 роки перебування і не в’їжджати в країну протягом наступних 4 років.

Через це правило більшість іноземних робітників втрачали своє право на продовження дозволу на роботу після чотирьох років роботи в Канаді. Це правило було прийнято попереднім консервативним урядом Стівена Харпера в квітні 2011 року.

“Багато в чому, правило чотирьох років створило велику невизначеність і нестабільність і для тимчасових працівників, і для роботодавців. У нас склалося відчуття, що це стало тягарем для заявників і роботодавців, а також для співробітників міністерства, які обробляють заявки. Для економіки і країни нам потрібна стабільність”, – заявив міністр імміграції Джон МакКаллум.

Правило “чотирьох років” поширювалось не на всіх іноземних робітників в Канаді. Винятки становили працівники керівної ланки, кваліфіковані робітники зі спеціальностями, працівники, номіновані на постійне проживання через одну з провінційних імміграційних програм.

Читайте також: Канада через брак робочої сили хоче збільшити кількість іммігрантів

Джерело.

You cannot copy content of this page