fbpx
Політика
Канада не готова до скасування віз українцям – дипломат

У Канаді партія влади, Ліберальна партія, не розглянула проект резолюції про безвізовий режим для українців під час з’їзду в Вінніпезі, повідомляє Радіо Свобода .

“Сам факт, що такий проект документа з’явився, є надзвичайно важливим. Поступово накопичується певна кількість ініціатив “знизу”, які говорять про те, що питання безвізового режиму з Україною треба вирішувати”, – сказав радник Посольства України в Канаді Марко Шевченко.

У Департаменті з питань імміграції, біженців та громадянства уряду Канади зазначили, що зараз Україна не відповідає критеріям для скасування віз.

“Політичні рішення Канади щодо віз приймаються на основі окремої оцінки кожної з країн. Департамент з питань імміграції, біженців та громадянства уряду Канади продовжує моніторити ситуацію в Україні, однак зараз Україна не відповідає критеріям для скасування віз. Ми продовжуємо розвивати послуги, які допоможуть українцям подорожувати в Канаду з багаторазовими візами “, – сказала прес-секретар Департаменту з питань імміграції, біженців та громадянства уряду Канади Ненсі Керон.

Читайте також: ОФІЦІЙНО: ПАРЛАМЕНТ КАНАДИ РОЗГЛЯНЕ СКАСУВАННЯ ВІЗ ДЛЯ УКРАЇНЦІВ

Джерело.

Реклама