fbpx
Історія
Історія що торкнеться твого серця

Одного разу я йшов по місцевих магазинах, роблячи покупки, і раптом я помітив, як Касирка розмовляє з хлопчиком не більше 5 або 6 років. Касирка говорить: Мені шкода, але у тебе не досить грошей, щоб купити цю ляльку. Тоді маленький хлопчик обернувся до мене і питає: Дядя, а ви впевнені, що в мене не досить грошей? Я перерахував гроші і відповів: Дорогий мій, у тебе не досить грошей щоб купити цю ляльку. Маленький хлопчик все ще тримав ляльку в своїй руці. Після оплати своїх покупок я знову підійшов до нього і запитав, кому він збирається дати цю ляльку ?.. Цю ляльку моя сестра дуже любила і хотіла її купити. Я хотів би подарувати їй на її день народження! Я хотів би дати ляльку моїй мамі, щоб вона змогла передати це моїй сестричці, коли вона піде до неї! . Його очі були сумними, коли він це розповідав. Моя сестра пішла до Бога. Так мені батько сказав, і сказав, що незабаром мама теж піде до Бога, тому я подумав, що вона може взяти ляльку з собою і передати її моїй сестричці?! … Моє серце раптово зупинилось.

Маленький хлопчик подивився на мене і сказав: Я сказав батькові, щоб мама поки не йшла, поки я не прийду з прогулянки. Потім він мені показав свою фотку, де він щасливий і посміхається. Я хочу щоб мама узяла мою фотку з собою, щоб моя сестричка не забула мене. І він додав: Я люблю свою маму і не хочу щоб вона мене покидала, але батько говорить, що вона повинна йти до моєї маленької сестри. Потім він подивився знову на ляльку своїм сумним поглядом… Я швидко взяв свій портмоне і сказав хлопчику: Може ми ще перерахуємо твої гроші, якщо ти вважаєш, що їх досить щоб купити ляльку? … Так, я думаю, що у мене вистачить грошей щоб купити ляльку! Непоказуючи йому я додав зі своїх грошей і ми заново почали рахувати. Було достатньо, щоб купити ляльку і ще навіть залишилися небагато грошей. Маленький хлопчик сказав: Дякую Господи за те, що ти мені дав грошей! Потім він подивився на мене і додав: Вчора перед сном я просив у Бога дати мені гроші, щоб купити ляльку для моєї сестрички, щоб передати її через мою маму! Він почув мене! Я так само хотів би мати трохи грошей, щоб купити білу троянду для моєї мами, але я не питав про це у Бога. Але він мені дав досить грошей, щоб купити ляльку і троянду. Моя мама любить білі троянди! …

Я закінчив свій шопінг в замисленому і дивному стані. У мене з голови не виходив цей хлопчик. Потім я згадав-в місцевій газеті була стаття два дні тому про п’яного мужика у вантажівці, який збив жінку і маленьку дівчинку. Маленька дівчинка загинула відразу ж на місці, а жінка була в критичному стані. Сім’я повинна вирішити відключити апарат, який підтримує в ній життя, так як молода жінка не здатна видужати від коми. Невже це сім’я того хлопчика, який хотів купити ляльку для своєї сестрички? Після двох днів у газеті була опублікована стаття, де говорилося, що та молода жінка померла … Я не стримав сльози … Я купив білі троянди і пішов на похорон… Молода дівчина лежала в білому, в одній руці була лялька і фото, а на одній стороні була біла троянда. Я пішов весь у сльозах, і відчував, що життя моє тепер зміниться … Я ніколи не забуду любов цього хлопчика до своєї матері та сестрички!

Будь ласка, не сідайте за кермо в алкогольному СТАНІ! Ви можете розбити не тільки своє життя…

Читайте також: Поїзд Дніпро – Одеса, те, що сталося цієї ночі я буду пам’ятати все своє життя

Джерело.