fbpx
Політика
Історія кохання наймолодшого кандидата у президенти Франції заполонила перші шпальти (відео)

Перемога Макрона у першому турі виборів – це й заслуга дружини. Кохання по-франзузьки. Історія знайомства кандидата у президенти Франції Еммануеля Макрона з його дружиною заполонила перші шпальти видань не лише у Франції, пише ТСН. 

Свою перемогу у першому турі виборів він відзначає не у великій бенкетній залі. Наймолодший кандидат збирає близьких та друзів у ресторані, який любили відвідувати знамениті письменники. Його супроводжує дружина, яка на 24 роки старша від чоловіка.

Читайте також: Стали відомі остаточні результати виборів президента Франції, – Reuters

Їй 63, йому – 39. Вони познайомилися коли Еммануелю було 15. Бріжит Троньє була його вчителькою французької. За два роки він їй освідчився матері трьох дітей. Тоді вона не сприйняла його всерйоз. Та вже за кілька років розлучилася з чоловіком, аби бути з Макроном. У 2007 їх розписав тодішній мер французького містечка Ле Туке і близький друг Макронів.

“Вони – справжня пара. Я рідко бачив подружжя, яке було би настільки єдиним попри різницю у віці”, – розповідає чоловік.

Дітей у подружжя немає, свого часу Еммануель Макрон заявив – це свідоме рішення. Утім, називає своїми усіх сім онуків своєї дружини. Пара має гарні стосунки. Сама ж потенційна перша леді Франції, як відзначають журналісти, розумна та гостра на язик.

Перемога Макрона у першому турі виборів – це й заслуга дружини. Не в останню чергу, він зобов’язаний цим гарній дружині та історії кохання, що підкорила французів. Чи так це – стане відомо вже за два тижні, коли французи остаточно визначаться, хто їм миліший у президентському кріслі молодий проєвропейський Макрон чи радикальна Марі Ле Пен.