fbpx
Технології
iPhone 7 не отримає революційних нововведень – ЗМІ

Майбутній iPhone 7, презентація якого очікується восени цього року, не отримає революційних поліпшень, про що заявило американське видання The Wall Street Journal. Відзначається, що майбутній гаджет буде мало чим відрізнятися від свого попередника, про це виданню заявили експерти, які “знайомі з питанням”.

Повідомляється, що революційні нововведення, над якими працюють технологи “яблучного” гіганта, в даний час ще не готові.

Відомо, що до теперішнього часу компанія Apple оновлювала свої смартфони кожні два роки. Зокрема, iPhone 6 істотно відрізнявся від свого попередника iPhone 5s. При цьому iPhone 6s став просто поліпшеною версією попередньої моделі пристрою.

Однак, судячи з численних витоків і заяв експертів, кардинальних нововведень від iPhone 7 чекати не доводиться. Відомо, що одним з найбільш значних відмінностей майбутнього гаджета стане відсутність порту для навушників 3,5 мм.

Крім цього повідомляється, що майбутній гаджет буде на міліметр тонше і отримає водонепроникний корпус. Крім того iPhone буде оснащений портом Lightning, що забезпечить трохи ширші можливості у відтворенні звуку.

Читайте також: IPHONE 7 МОЖЕ ОТРИМАТИ ЧОТИРИ ДИНАМІКИ І ПОЛІПШЕНУ КАМЕРУ

Джерело.

Реклама