fbpx

Інвестиції в Україну зростають швидше, ніж очікувалося – Dragon Capital

Приплив прямих іноземних інвестицій в Україну зростає швидше, ніж очікувалося. Так, за даними інвестиційної компанії Dragon Capital, в січні-квітні в українську економіку “влили” майже два мільярди доларів, в той час як за підсумками року інвестиції очікувалися на рівні чотирьох мільярдів. Про це розповів гендиректор Dragon Capital Томаш Фіала, передає Укрінформ .

“Якщо подивитися статистику іноземних інвестицій за останні два роки, тобто деякі поліпшення. Якщо в 2014 році чистий приплив прямих іноземних інвестицій був близький до нуля, то в 2015 році ця цифра зросла до 1 млрд дол. – Це досить таки непогані показники, єдине але – це те, що близько 70% цих інвестицій надійшли в банківський сектор. Це саме по собі не погано, але це не нові гроші, які надходили в банки, а це докапіталізація “, – зазначив Фіала.

За його словами, що стосується прямих іноземних інвестицій в поточному році, “то виходячи зі статистики за останні чотири місяці цього року, ця цифра наближається до 2 млрд дол., Що досить таки багато, оскільки ми очікували, що в цьому році прямі інвестиції складуть 4 млрд дол. ”
При цьому Фіала відзначив, що більше 80% з цих двох мільярдів – це ті самі інвестиції в банківський сектор.

Читайте також: БАЛЬЦЕРОВИЧ ОЗВУЧИВ ТРИ ПРИЧИНИ СКЛАДНОЇ ЕКОНОМІЧНОЇ СИТУАЦІЇ В УКРАЇНІ

Джерело.

You cannot copy content of this page