fbpx
Події
Хто затер відбиток пальця на телефоні вбитої дівчини?

Таємниці слідства вже немає – справу про замордування Каті Литкіної слухає суд, і ця справа є надзвичайно резонансною.

Тому РАДАР після нетривалих роздумів оприлюднює інформацію, яку одержав від однієї з бабусь Каті – Ольги Литкіної.

Звісно, це суб’єктивне бачення. Але ви думайте й аналізуйте.

“Каті телефон був” живим “аж до 20 серпня – він мені світився в скайпі жовтим кружечком (” немає на місці “), а через день вже не світився зовсім. Або його розбив і викинув перед самим арештом “підозрюваний”,  або це зробив той, хто знайшов його. І на ньому був чіткий відбиток пальця – так мені сказав в поліції А.Литвин. І все потім пропало. Ось про ці знищені докази я і писала.

І моєму Сергію в поліції слідчий Дорош сказав, що знав – вичитав з щоденника Каті, – що вона раніше ходила з М.Терлецким на терикон. Але поліція не шукала Катю, а Сергій не читав щоденник – його вилучили 4 серпня. А Дорош сказав уже коли Сергій сам Катю знайшов. Та й по Катерининому телефону могли її знайти через “Київстар” в лічені дні.

Смартфон у неї був з останніх моделей і дуже потужний. “Nomi 1508”. У мене він світився в скайпі по 20 серпня. Наша поліція не хотіла її шукати, швидше за все, навмисно. Сергій постійно ходив до них – брехали і говорили: сама прийде “. РАДАР нагадує: після ремонту, зроблений в липні, у телефоні Каті зникла переадресація на номер її бабусі.

Читайте також:БАТЬКО ПОМЕР, МАТИ – ВАЖКО ХВОРА: ЛЬВІВ’ЯНИ ЗБИРАЮТЬ ГРОШІ НА ОПЕРАЦІЮ 13-РІЧНОМУ ХЛОПЧИКУ-НАПІВСИРОТІ ІЗ ДЦП (ФОТО)

Related Post

facebook