fbpx
Технології
Ховайся, хто може!

Всі ми маємо цінні речі, і відповідно виникає запитання: куди їх заховати?

Сейф – популярний тип зберігання готівкових коштів, цінностей і цінних паперів. При цьому дуже важливо зробити вірний і грамотний вибір сейфа.

Сейфові вироби діляться на декілька варіантів, які мають різні способи монтажу та призначення.

Вибираючи сейф для дому, визначтеся, що ж буде в ньому зберігатися. Домашній сейф це невеликий пристрій, який вбудовується в меблі, підлогу або стіну. Вельми часто сейфи в будинку можуть бути так заховані, що ні друзі, ні навіть члени сім’ї не будуть здогадуватися про їхню наявність. Прикладом послужить, сейф вбудований  в стіну, захований під вмістом інтер’єру – картина, годинник, книжкова шафа або дзеркало. Є сейфи-схованки, схожі на розетки, вентиляційні решітки або електричні щитки, але це не найнадійніше місце, так як злочинці насамперед відключатимуть сигналізацію.

Так які гарантії можуть бути, щоб сейф для дому ефективно реалізовував своє призначення?

Спочатку – обов’язкове і добротне кріплення вашого сейфа в стіні або в підлозі, в іншому випадку злодії можуть прихопити його з собою, щоб відкрити сейф у більш відповідній обстановці.

Друге, зручний вибір замка, який буває трьох видів: електронний кодовий замок, механічний кодовий замок і ключовий замок. Який з форм замку для сейфа підійде більше – вибирати вам. А саме, зламостійкі сейфи комплектуються ключовими і кодовими замками для більш надійного захисту.

Купити сейф для дому ви можете в спеціалізованому магазині, де вам запропонують сертифікат відповідності і грамотно проконсультують.

Зверніть увагу, багато сейфів мають таблички, на яких представлена інформація про виробника.

Читайте також: А ВИ ВЖЕ ЗАМИСЛЮВАЛИСЯ, ЩО ПОДАРУВАТИ