fbpx
Дозвілля
А ви вже замислювалися, що подарувати на Новий Рік?

Напередодні різних свят часто виникає питання, що ж подарувати родичам, друзям, колегам по роботі чи партнерам по бізнесу. Особливо важко знайти цікавий подарунок для «тих у кого все є».

З кожним роком все популярнішим подарунком стають монети із дорогоцінних металів.

Родзинкою такого подарунку є те, що монета з дорогоцінних металів є хорошою інвестицією.

Не дивлячись на те, що ціни за золото та срібло на світовому ринку постійно коливаються, додаткову вартість для кожної монети створюють певні її особливості, такі як дизайн, тираж, країна виробництва та інші.

Деякі монети за рік виростають в ціні в десятки разів, інші завжди можна продати по вартості металу, з якого їх виготовлено.

Даруючи монету новонародженому ви можете зробити серйозний вклад у оплату його освіти в майбутньому, але для того, щоб обрати потрібну монету, краще звернутися за порадою до спеціалістів або досвідчених нумізматів.

Крім того, хорошим подарунком стане монета із зображенням знаку зодіаку іменинника чи знаку року його народження.

monety_nabir

До дня ангела можна подарувати монету із зображенням того чи іншого святого.

Також є монети випущені до релігійних та державних свят, присвячені річницям заснування міст та іншим знаковим подіям.

Окремим видом є інвестиційні монети. Це монети, які виготовленні з золота чи срібла найвищої проби і які банки готові щодня купити за їх ринковою вартістю. Інвестиційні монети – це хороший і високоліквідний спосіб збереження заощаджень, який дозволяє в значній мірі захистити свої заощадження від валютних коливань. Даруючи інвестиційну монету, ви фактично даруєте депозит, який за потреби можна щодня перевести у готівку.

Що стосується Новорічних свят, то цього року однозначним хітом серед подарунків будуть золота та срібна монета Рік Півня.

rik_pivnya

І навіть через багато років, коли щасливий власник монети переглядатиме її, він буде точно пам’ятати, хто, коли і з якого проводу її подарував.

Також пам’ятайте, що даруючи монету ви не тільки даєте людині цікавий і не стандартний подарунок, який може виручити у потрібний момент, але й, можливо, даруєте нове хобі, адже багато людей, один раз оцінивши красу не обігових монет починають їх колекціонувати.

Більше подарунків, для тих у кого все є, ви можете знайти за цим посиланням.