fbpx
Дозвілля
Хокінг сповістив про початок «найнебезпечнішого часу на планеті»

Британський фізик-теоретик Стівен Хокінг вважає, що настав «найнебезпечніший час для нашої планети». Колонку вченого з відповідним заголовком опублікувало видання The Guardian.

У публікації фізик звертає увагу читачів на наростаючий розрив між елітами, зокрема політиками, і середнім і робітничим класом. На його думку, роботизація виробництва, відсутність необхідності отримання високих доходів у великому числі людських ресурсів призводять до непорозумінь між різними групами суспільства.

«Інтернет і платформи, що роблять це (прискорення економічної нерівності) можливим, дозволяють невеликим групам людей отримувати величезний прибуток при прийомі на роботу дуже малого числа людей. Це неминуче, це прогрес, але це також соціально руйнівно», — пише вчений.

Результатом того, що деякі люди не приймають змін сучасного суспільства, за словами Хокінга, стали підсумки президентських виборів у США, і голосування за Brexit у Великобританії.

«Я відчуваю , як ніби моя вежа зі слонової кістки стає все вище», — пише вчений.

Зазначені проблеми, на думку Хокінга, можна вирішити лише спільними зусиллями всіх країн та верств суспільства.

«Можливо, протягом кількох сотень років ми організуємо колонії людей біля інших зірок, але зараз у нас є тільки одна планета, і ми повинні працювати разом, щоб захистити її, — пише він. — Щоб зробити це, нам потрібно зламати, а не нарощувати бар’єри всередині і між країнами».

Читайте також: В США представили першу в світі водневу вантажівку (відео)

Джерело.

facebook