fbpx
Історія
Хочу переїхати з дитиною в Німеччину. Колишній чоловік не погоджується. Як його аргументовано переконати

Я розлучена чотири роки, синові дев’ять. З колишнім чоловіком у нас рівні стосунки, дитину він бачить рідко, в основному, у свята. Офіційно він не одружився – живе з якоюсь жінкою, у якої теж донька від першого шлюбу. Гроші надсилає справно, і у мене до нього ніяких зауважень немає.

Вірніше, не було, поки я не задумала переїхати за кордон до коханого чоловіка. Дізнавшись про це, чоловік одразу змінив поведінку, хоча до цього його моє особисте життя не цікавило.

Він раптово відчув неймовірну прихильність і любов до сина, хоча до цього бачився з ним час від часу. Але найцікавіше, що колишній відмовляється підписувати дитині дозвіл на виїзд, як ніби я відводжу його не в благополучну Німеччину, а в якусь африканську країну.

Колишній навіть не намагається зрозуміти, що я хочу для дитини кращого життя Аргументує це тим, що я не достатньо добре знаю свого майбутнього чоловіка і сама не розумію, які складнощі чекають мене попереду. Тому він не готовий ризикувати майбутнім сина і все в такому дусі.

Мені ж здається, що він просто заздрить, а дитиною маніпулює, щоб вставити палки в колеса. Скільки я його не вмовляла – все без толку, недавно навіть з жінкою його нишком зустрічалася. Вона пообіцяла з ним поговорити, але результату ніякого – чоловік уперся і ніяк.

Цікаво, чи є якісь законні вплинути на нього в такій ситуації? Чи грошей йому запропонувати, може це подіє? Чесно кажучи, перебуваю в цілковитій розгубленості – не очікувала від колишнього такої поведінки. Може, тут мені дадуть цінну пораду, напевно, хтось стикався з подібною ситуацією.

Валерія, 33 роки.

Фото ілюстративне.