fbpx
Політика
Головна загроза світу – війна проти України: На засіданні комітету Парламентської асамблеї НАТО офіційно визнали Росію агресором

Під час обговорення резолюції досягнуто рішення про підтримку України на противагу діям країни-агресора.

На засіданні комітету Парламентської асамблеї НАТО офіційно визнали Росію агресором. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомила народний депутат, голова постійної делегації Верховної Ради в Парламентській асамблеї НАТО Ірина Фріз. Новину передають Патріоти України.

“Сьогодні під час розгляду на комітеті ПА НАТО резолюції “Підтримка пост-Варшавської стратегії оборони та стримування” беззаперечно було визнано агресію Росії проти України головним фактором дестабілізації безпекової ситуації в світі”, – заявила вона.

Нардеп наголосила, що під час обговорення резолюції досягнуто рішення про підтримку України на противагу діям країни-агресора. “Новим чинником, який відтепер перебуватиме у центрі уваги НАТО, є перетворення території півострову Крим на фактично нову стратегічну військову базу РФ”, – підсумувала Фріз.

Нагадаємо, що Росія в окупованому Криму відновлює військові бази часів Радянського Союзу та будує нові. Зокрема, Москва реанімувала кілька радянських об’єктів у регіоні, зокрема ракетні бункери, а також побудувала нові бази і розмістила там своїх солдатів. Більша частина розширення російської військової присутності у Криму стосується військово-морських і сухопутних військ, але можливе доукомплектування також військово-повітряних сил.

Читайте також:  Соболєв: Аваков і оточення Порошенка лобіювали своїх людей до поліції

Джерело.