fbpx
Політика
Фейгін виклав у мережу компромат на “кремлівського грантоїда” Новікова

Адвокат Ілля Новіков, який у російському суді представляв інтереси нардепа від “Батьківщини” Надії Савченко, виявився “кремлівським грантоїдом”.

Відповідну інформацію оприлюднив на своїй сторінці у Facebook російський адвокат Марк Фейгін.

Він повідомив, що у РФ за гранти Кремля створено підприємство, засновником якого є Новіков. У якості підтвердження Фейгін оприлюднив витяг із Єдиного реєстру юридичних осіб РФ.

“Обіцяна інформація про гроші для Новікова. Перед вами кремлівське “грантоїдне підприємство”, створене для Новікова і Ко для підгодівлі за рахунок платників податків. Він там у засновниках”, – написав адвокат.

Також Фейгін засудив Новікова за хамське висловлювання на адресу свого колеги – Миколи Полозова. “Цензор.Нет” опублікував інтерв’ю з Новіковим, який дав свою версію конфлікту з Фейгіним та Полозовим.

Нагадаємо, Фейгін, Полозов і Новіков були адвокатами Савченко, коли та перебувала у російському полоні. Згадуючи про те, як він почав займатися справою Савченко, Новіков сказав: “Фейгін із Полозовим жорстко орієнтувалися на політику, хотіли брати тільки політичні справи. У мене такої орієнтації не було, я займаюся різними справами, але у мене була орієнтація на Україну. Тому що для мене Україна країна не чужа, я дуже переживав з приводу і Майдану, і Криму, і потім вже Сходу. І я вважав себе більш підготовленим для цієї справи, ніж, можливо, інші адвокати, просто у силу того, що я читаю українською… У підсумку зірки зійшлися так, що на припиненні ось цієї лінії – “політика-Україна” – першою була справа Сенцова. Але його взяв інший адвокат – Дмитро Дінзе. До речі, адвокат хороший. Та й Полозов хороший! Він як людина – гі*но але, як адвокат нормальний! Це можна й оффрекордз. Якщо ви “гі*но” запікаєте, то фразу можна дати. Друга справа після Сенцова – це була “справа Савченко”, – сказав Новіков.

“Відомий Новіков назвав талановитого адвоката, безстрашну людину і мого друга Миколу Полозова “гі*ном”. Я це запам’ятаю. Надовго”, – відреагував Фейгін.

Читайте також: У Москві адвокат Марк Фейгін провів одиночний пікет біля ФСБ в підтримку Сущенка (фото)

Джерело.