fbpx
Політика
Екс-радник Трампа зізнався, що брав гроші з Росії, – ЗМІ

Білий дім оприлюднив декларацію, в якій вказано, що в 2015 році Майкл Флінн, колишній радник чинного президента США Дональда Трампа з національної безпеки, отримував гроші від російських компаній. Про це пише The Washington Post.

Зазначається, що у першому варіанті документу за 11 лютого Флінн приховав ці платежі.

Щоправда вже в другому (31 березня) екс-радник Трампа вказав, що отримував гонорари за виступи на заходах, які було організовано російським пропагандистським телеканалом Russia Today, американською дочірньою компанією “Лабораторії Касперського” та американською компанією, яка пов’язана з вантажним перевізником “Волга-Днепр”.

Зауважимо, відповідно до першої декларації, яку було подано перед його відставкою, Флінн отримував гонорари через бюро ораторів, але не уточнив імена організацій, які платили йому як доповідачу.

Читайте також: Оприлюднено дані про шалені статки доньки Трампа

Крім того, в документах не вказано, скільки саме отримав американець за співпрацю з російськими компаніями, однак у розділі “джерела доходу” фігурує сума, яка перевищує 5 тисяч доларів у рік.

Загалом за минулий рік Флінн заробив як мінімум 1,3 мільйона доларів, в тому числі понад 827 тисяч “зелених” через свою консалтингову фірму Flynn Intel Group.

Джерело.