fbpx
Дозвілля
Екс-дружина Меладзе розповіла про померлого сина і стосунки з колишнім (фото)

Колишня дружина співака Валерія Меладзе Ірина розповіла деякі подробиці свого шлюбу, який вже давно офіційно розірваний.

Так, наприклад, жінка вперше поділилася трагедією втрати дитини – сина, який був їхнім з Валерієм первістком і помер за 10 днів після народження.

Також Ірина Меладзе в інтерв’ю “Телепрограмме”, зізналася, що дякує Валерію за те, що пішов з родини.

Згадуючи свій майже 25-річний шлюб з Меладзе, Ірина поділилася сумною історією про те, як вона сама, без підтримки чоловіка, пережила втрату сина.

“Інга (старша дочка) – не первісток. Рівно за рік до появи Інгулі я народила сина. Але малюк помер в пологовому будинку, проживши всього 10 днів. Це сталося настільки раптово і майже містично, що ці 10 днів я досі не можу згадувати спокійно”, – почала жінка.

“Всі ці дні я перебувала в агонії разом з малюком. Лікарі боролися за його життя в реанімації, а я молила Бога про допомогу. З пологового будинку я вийшла іншою людиною. Здатна була думати тільки про дітей”, – додала вона.

За словами Ірини, Валерій тоді активно займався кар’єрою і не мав можливості багато часу приділяти сім’ї. Тож і на перших пологах поруч його не було.

“Перший раз я вирішила народжувати на батьківщині. І задовго до пологів виїхала з Миколаєва, де ми тоді жили, до батьків. Валерій пару раз навідувався до мене, а перед пологами поїхав до Львова записувати нову пісню. Він залишив номер телефону, за яким ніхто жодного разу не відповів… Він повернувся несподівано в день смерті сина і допоміг з похованням. А через пару днів поїхав знову у справах”, – згадала Ірина.

Жінка до останнього вірила, що Меладзе не наважиться залишити її та трьох дочок. А Валерій у свою чергу багато років намагався зберегти видимість щасливого шлюбу, маючи роман з Альбіною Джанабаєвою, яка вже встигла народити йому двох синів.

Зараз на своє минуле дивлюся з посмішкою. Мені здається, що я прожила сімейне життя на собачих консервах, хоча думала, що їм чорний кав’яр. Спілкуємося ми по мірі необхідності, але я завжди бажаю йому всього самого найкращого”, – розповіла Ірина.

Тепер жінка зосередила всю увагу на дочках – 16-річній Софії і 12-річній Аріні. Старша 24-річна Інга навчається в магістратурі Лондонської школи економіки і нещодавно заручилася.

Меладзе з доньками зберіг гарні стосунки.

“Якщо Валерій  у Москві, то бачаться практично щодня. Іноді здається, що зараз батько проводить з ними навіть більше часу, ніж коли він жив у сім’ї”, – зауважила Ірина Меладзе.

Читайте також: ЯКЩО Б НЕ ДРУЖИНА, ТАК І Б ХОДИВ В ОДНІЙ ФУТБОЛЦІ- КОНСТЯНТИН МЕЛАДЗЕ. ПРОДЮСЕР ЗАГОВОРИВ ПРО СПІЛЬНЕ ЖИТТЯ З ВІРОЮ

Однак зі своїми зведеними братами Костею і Лукою дочки Меладзе спілкуватися не хочуть.

Що ж до свого особистого життя, про нього Ірина Меладзе сказала коротко:

“Я не самотня, і про це поки достатньо”.

eks-meladze

Джерело.