fbpx
Без рубрики
Якщо б не дружина, так і б ходив в одній футболці- Констянтин Меладзе. Продюсер заговорив про спільне життя з Вірою

Продюсер заговорив про спільне життя з Вірою. Вона запровадила корисні звички і нові інтереси. Костянтин Меладзе розповів, що полюбив подорожувати, а також почав стежити за тим, що їсть.

Продюсер  вже рік щасливий у шлюбі з Вірою Брежнєвою. Весілля діячів шоу-бізнесу відбулося 23 жовтня в Італії, в містечку Форте-дей-Мармі. За словами колег Меладзе, після одруження на екс-солістці групи «ВІА Гра» він сильно змінився.

Сам продюсер визнає, що дружина прищепила йому бажання побачити світ: вони стали багато подорожувати. «Перша країна, яка мене підкорила, була якраз Італія. Зараз відчуваю себе там вже як удома. Навіть намагаюся вчити італійську, бо багато часу проводжу в цій країні », – розповів Костянтин.

Під час поїздок за кордон Брежнєва намагається стежити за тим, що їсть чоловік. Співачка завжди признається в інтерв’ю, що вдома готує для сім’ї корисні страви. Як відзначили шанувальники, Меладзе схуд і став виглядати молодше.

«Ми коли з сім’єю їздимо на місяць до Італії, я теж намагаюся ходити пішки по 2-3 години в день, плаваю то в море, то в басейні – якщо валятися на дивані весь час, є ризик повернутися в два рази товстішим, ніж приїхав . Особливо до вечора тягне за стіл, сісти поговорити, гарненько поїсти. А в нашому віці це загрожує. Якщо не стежити за собою, легко можна перетворитися в бегемота. Тим більше на італійській їжі »
– Підкреслив продюсер.

Як зізнається Меладзе, Віра доклала зусиль і до того, щоб він краще виглядав на килимових доріжках і гучних заходах. Брежнєва відрізняється хорошим смаком в одязі і точно знає, що підійде чоловікові. «Зараз наді мною взятий контроль. Якщо б не дружина, так і ходив б в одній футболці. Раніше, бувало, по 5-7 років в одному і тому ж ходив. Був у мене набір улюблених майок і дві-три пари мішкуватих джинсів, і я з них не вилазив », – розповів Костянтин в інтерв’ю« Антени-Телесім ».

Читайте також: ВІРА БРЕЖНЄВА МИЛО ПРИВІТАЛА МЕЛАДЗЕ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ (ФОТО)

Для композитора Брежнєва стала справжньою музою. Вона прийшла в «ВІА Гру» в 2003 році і, як каже Костянтин, вплинула на творчість колективу. «Я захоплююся нею щодня, щогодини. У Віри велике серце, вона прагне всім допомагати, знаходить людей, які потребують її допомоги. Віра має дивну енергетику, дивлячись на неї, мені стає краще », – розповідав чоловік Віри.

Джерело.