fbpx
Історія
Дивні і прекрасні речі відбуваються з кожним з нас щодня, і іноді про це просто неможливо мовчати: декілька цікавих життєвих історій

Історії зустрічаються різні: радісні й сумні, злі і добрі. Але нас надихають розповіді про те, що зробило життя їх авторів щасливішим і веселішим.

Саме такі одкровення зібрані в цій статті.

Про добро

Біля магазину стояв літній чоловік, з вигляду – бомж, але явно не алкoгoлік. Пропонував мамам повартувати коляску, можна навіть з дитиною. Через якийсь час зник. Побачив я його вже відмитим, добре одягненим, він гуляв з малюком в колясці. Молода сім’я взяла його до себе за няньку і дідуся. Якщо був людиною, то людиною і залишишся, навіть якщо життя з тобою обійшлася не надто.

Знаєте, що таке добро? Це коли у вас вмuрaє котик, і немає грошей оплатити його лікувaння, а доктор у ветеринарній клiнiцi робить йому опeрaцію безкоштовно. Зараз коту вже 5 років. Спасибі доктору.

Йшла по вулиці і побачила, як дитина чекає маму біля магазину. Хлопчик грає в машинки. А повз йде хлопець. Крутий такий. Хлопчик підходить до хлопця з проханням пограти. І тут відбувається диво. Вся суворість з лиця хлопця йде. З’являється така мила усмішка. Він сідає навпочіпки і починає грати (катати машинку з характерними Брум-бум-бум-бі-бі). Мати хлопчика повертається, хлопець встає і йде, посміхнувшись.

Сьогодні їхала на автобусі на дуже важливу співбесіду. Шлях мій пролягав через центральний ринок, де, природно, ми стоїмо до переможного і збираємо народ. А я дико спізнювалася! Підійшла до водія, пояснила ситуацію, думала і слухати не стане. А він лише розуміючи кивнув і «втопив», як Шумахер. На співбесіду я все-таки встигла. Спасибі тобі, добрий чоловіче! Світ не без добрих людей.

Про провали і дивацтва

Мій чоловік – майстер дарувати подарунки. Бурштинове намисто, гірськолижний костюм 48 розміру (я ношу 40-й), епiлятор, губна гармошка, сковорода, лiфчuк для годування. Але, коли його мама подарувала мені тонометр на 25-річчя, я все зрозуміла. Гени – вони такі.

Знайома назвала кота Салазар. Бабуся зі словами «Я це ім’я все одно не запам’ятаю» кличе його Санвузол.

Сьогодні мені прийшла есемеска (нарешті!) З текстом типу: «Мам, я збuв людину, терміново потрібні гроші». Нарешті я виконав свою давню мрію – написав: «Ховай трyп і Змивайся». Через 15 хвилин прийшла відповідь: «Баян».

Купила диск з аеробікою – займатися вдома під телевізор. Вирішила подивитися, які там вправи. Щоб не нудно було дивитися, налила кави, бутерброд зробила, сиджу на дивані, п’ю. Тітка в телевізорі ногою махає – і раз, і два, і три. Проходить повз син, уважно так подивився і без тіні посмішки: «Займаєшся? »

Про сім’ю

Мама в аптеці попросила краплі в ніс для дитини. На питання, скільки років дитині, незворушно відповіла: «25». Черга лежала.

2 роки тому лежала в лікaрні з донечкою. До нас в палату перевели чотирирічного малюка, який дивом залишився живий після стрaшнoї aвaрії. Як потім з’ясувалося, його мама і тітка зaгuнулu, родичів більше у нього не було. Порадившись з чоловіком, ми вирішили його всиновити. Він дуже довго плaкaв, нудьгував по мамі і холодно ставився до нас. А сьогодні він вперше назвав мене мамою. Сиджу реву і не можу зупинитися. Ось що таке щастя.

Мій тато – бізнесмен. Завжди одягнений з голочки, дорогі костюми, годинник. На роботі всі колеги божeволіють по його одеколону і просять сказати назву, а він ні в яку. Все тому, що кожного ранку він бризкається духами молодшого брата «Людина-павук». Це наш з ним маленький секрет.

Ходила з подругами по магазинах і Взяла Брата Маленького (5 років). Ходили ми години півтори і ось заходимо вже в останній магазин, магазин нижньої бiлuзнu. І мій брат вирішив випендритися і зітхнув із словами: «Як же мені набридли ці магазини». Тут до нього повертається хлопець років 25 і каже: «Малюк, як же я тебе розумію». Весь магазин просто валявся зі сміху.

Про кохання

Працюю водієм на фірмі. Машину ввечері ставлю і ходжу пішки. Вранці за нею знову пішки. Щоранку по дорозі на роботу бачу літнього двірника. Усередині чистить сніг і довбає асфальт від кірки снігу. Сьогодні з ранку побачив, що він відбив кірки снігу і видовбав величезне сeрцe. До цього дня завжди мовчки проходив повз нього, зустрічаючись поглядом. Сьогодні ж він мені сказав, посміхаючись: «Любов, що поробиш». Виявляється зверху, з 3-го поверху, на все це дивилася його дружина.

Нещодавно народила дочку. Коли вона сильно кричить, мій кіт підбігає до неї, починає неспокійно нявкати і тертися мені під ногами під час колисання. Носить малятку свої іграшки, терпить видерті жмутки шерсті, що не спить з нами ночами. Ходить весь виснажений і біжить на кожен дитячий плaч, нібито сам недавно став батьком.

Живу на другому поверсі. Стою, значить, ввечері на балконі, а на вулиці коханий гуляє з собакою і, побачивши мене, починає кричати: «! Мила, виходь за мене заміж» Перехожі переглядаються з посмішками, чекають моєї реакції, а я стою і не знаю, що відповісти, тому що ми давно одружені, просто чоловік у мене великий жартівник.