fbpx
Спорт
Двох українців довічно відсторонили від футболу за матч у “збірній ДНР”

Двоє українських футболістів, які грали за так звану “збірну ДНР” довічно дискваліфіковані Контрольно-дисциплінарним комітетом Федерації футболу України. Про це посилаючись на власні джерела повідомляє “Футбол 24”.

Мова йде футболістів Сергія Артюхіна та Артема Євланова .За інформацією видання, Служба безпеки України передала в ФФУ документи, в яких повідомляється, що Артюх та Євланов брали участь в матчах за “збірну ДНР”, а зараз намагаються знайти собі клуби в Україні.

Федерація футболу України, у свою чергу, звернулася в КДК ФФУ і передала відповідні документи. На підставі документів СБУ сьогодні Комітет прийняв рішення про довічну дискваліфікацію цих гравців.

Артюх виступав у багатьох українських клубах, включаючи “Ворсклу” та “Сталь”, кольори яких захищав у Вищій лізі. Євланов грав за “Закарпаття”, “Титан”, а також спробував свої сили у ряді словацьких клубів.

Останній час 32-річний гравець виступав у “турнірах ДНР” у складі донецького ФК “Побєда”. Як відомо, раніше аналогічне рішення було прийнято по Олександру Ясковічу, який виступав за “збірну ЛНР”.

Читайте також: Зачепили не мене, а мою країну. Більше я туди — ні ногою: Зозуля прокоментував скандал з ультрас іспанського клубу

Джерело.