fbpx
Політика
Дональду Трампу може бути оголошено імпічмент протягом декількох тижнів

Дональу Трампу може бути оголошено імпічмент протягом декількох тижнів, вважає Крістофер Петерсон, професор юриспруденції. Існує вагомі підстави для початку судового розгляду, який би перешкодив президентству Дональда Трампа, каже професор права.

У документі професора Петерсона йдеться, що є достатньо доказів для висунення звинувачень новообраному президенту за злочинами, які потенційно перешкодять йому вступити на посаду, – інформує видання The Independent.

Аналіз професора Петерсона був написаний у вересні, ще до того, як пан Трамп став президентом. Але результати виборів змушують застосувати його зараз.

У документі все крутиться навколо Університету Трампа, школи, яку обраний президент відкрив, а потім закрив у 2010 році. Її очікують численні судові процеси, один з яких чекає на Трампа у найближчі тижні. Документ стверджує, що поведінка пана Трампа, викладена у цих судових процесах, може бути підставою для імпічменту.

Проблеми кидатимуть тінь на статус пана Трампа в ролі президента, каже професор Петерсон.

«У Сполучених Штатах, незаконно для бізнесу використовувати помилкові заяви, щоб переконати споживачів купувати їхні послуги», – пояснив Петерсон. «Дані свідчать про те, що Університет Трампа залучав тисячі сімей інвестувати в програму, яка була фіктивною. Шахрайство і вимагання є серйозними злочинами, які є законними підставами для оголошення імпічменту».

Якщо б Дональда Трампа був притягнутий до відповідальності, цілком ймовірно, що його віце-президент, Майк Пенс, взяв би на себе керівництво країною.

Уже створено петицію з проханням усунути Дональда Трампа від посади.

«Дональд Трамп виграв президентські вибори 2016 року», – пишуть автори петиції, розміщеної в Інтернеті під назвою «Імпічмент Дональду Трампу». «Цілком очевидно, що щось тут не так, якщо відвертий гомофоб, расист, ксенофоб та дискримінтор за ознакою статі, став найвпливовішою людиною у світі».

Як тільки це клопотання набере достатню кількість голосів, воно розглядатиметься у Конгресі США, Палатою представників США, Бараком Обамою та «Народом Сполучених Штатів».

Більшість випадків імпічменту було за поведінку, вчинену при виконанні службових обов’язків. Але можливо, що президент може бути притягнутий до відповідальності за проблеми, які виникли, перш ніж він потрапив у Білий дім.

Читайте також: Де і як живе Дональд Трамп. Розкіш вражає (фото)

Джерело.