fbpx
Політика
Дональд Трамп – улюбленець долі чи працелюб – ТОП-10 фактів з життя політика

Він народився із золотою ложечкою в роті – у заможній родині власника будівельних компаній Фреда Трампа. Навчався у військовій академії. Отримав ступінь бакалавра наук з економіки та спеціалізацію у сфері фінансів. А потім працював у тіні успішного батька. Це все про Дональда Трампа, який має усі шанси стати новим президентом США.

Ми підібрали найцікавіші факти про одіозного політика.

1. Хоча Дональд Трамп і народився у Нью-Йорку, його батьки – не американці. Батько – син німецьких емігрантів, який зумів побудувати власну бізнес-імперію. Цю імперію продовжив розвивати сам Дональд. А мати політика – шотландка.

Сам Трамп ніколи не приховував того, який подарунок отримав від долі, народившись у сім’ї будівельного магната.

Є дуже багато способів зробити собі кар’єру, але найкращий з них – це народитися в потрібному місці і в потрібній родині!

2. В певний період часу Трампа-бізнесмена підстерігали невдачі на кожному кроці. З 1989 по 2008 він три рази оголошував себе банкрутом. Але жодного разу він не здався.

Я не якась там нікчема. Навіть якщо весь світ піде на дно, я не втрачу ні пенні.

3. У 2015 році журнал Forbes поставив Трампа на 139-е місце серед найбагатших людей на планеті, оцінюючи статки бізнесмена у 4,1 мільярда доларів. Він є президентом або членом правління 515 компаній; ще 300 фундацій приносять йому дохід у вигляді інвестицій або дивідендів. А ще Трамп став найбагатшим кандидатом в президенти США в історії країни. Щоправда сам політик завжди дещо перебільшував свої статки.

4. Саме перебільшення – чи не головна хвороба одіозного політика. Адже під час перших теледебатів із Гілларі Клінтон 80% того, що говорив Трамп, було брехнею. Так підрахувала спеціальна незалежна платформа, що перевіряє правдивість висловлювань політиків. До того ж, під час других дебатів уже сама Клінтон заявила, що Трамп збрехав 58 разів.

5. Дональд Трамп зараз одружений вже втретє. В нього 5 дітей і 7 онуків. Двічі він був одружений на моделях, ще один раз – на акторці. Його теперішня дружина родом із Словенії.

Через свою любов до жінок, яку Трамп не приховує, він потрапив у масштабний скандал під час перевиборчої президентської гонки.

6. Трамп – не тільки бізнесмен і політик. Він ще й письменник та актор. Серед його доробків такі книги: “Дональд Трамп, Тоні Шварц. Мистецтво укладати угоди” (2010), “Виживання на вершині” (1990), “Мистецтво виживання” (1991), “Мистецтво повернення” (1997), “Америка, яку ми заслуговуємо”(2000) і “Трамп ніколи не здається. Або як я перетворив мої найбільші проблеми на успіх”. Він має власне шоу “Кандидат”. А також знімався у таких фільмах і серіалах, як “Нянька”, “Дні нашого життя”, “Один вдома 2: Загублений у Нью-Йорку”, “Шалапути”, “Принц з Беверлі-Хілз”. А на Алеї слави у Голлівуді він має власну зірку.

7. Дональд Трамп відкрито називає Путіна сильним лідером і поважає його.

8. Мультимільярдера Трампа номінували на Нобелівську премію миру у лютому 2016 року. А у Лос-Анджелесі щорічно вручають премію Дональда Трампа, яку заснувала Ронна Мі Бренд. Вона вручається людям, які зробили свій внесок у світовий розвиток, збереження нерухомості і розвиток міст.

9. Головний лозунг передвиборчої кампанії Дональд Трампа – “Зробимо Америку знову могутньою”. А на саму кампанію він витрачає 2 мільйони доларів на тиждень.

Читайте також:ДОЛАР ПОЧАВ ОБВАЛЮВАТИСЬ ПІСЛЯ ПОВІДОМЛЕНЬ ПРО МОЖЛИВУ ПЕРЕМОГУ ТРАМПА

10. І останній факт, який доводить ексцентричність одіозного політика, – це обіцянка Трампа Опрі Уінфрі. У 2000 році на праймеріз у Партії реформ Трамп обіцяв у разі перемоги на президентських виборах зробити із телеведучої віце-президента.

Джерело.