fbpx
Політика
Долар миттєво відреагував на результати опитувань з перевагою Трампа

За тиждень до оголошення результатів президентських виборів у США кандидат від республіканців Дональд Трамп за даними опитувань має незначну перевагу над висуваницею демократів Гілларі Клінтон.

Щоправда, такі дані лише одного опитування, проведеного виданням The Washington Post та телеканалом ABC, що було оприлюднене у понеділок, 1 листопада.

На перевагу Трампа у 1% ринок одразу відреагував падінням долара, пише Deutsche Welle.

Занепокоєння інвесторів у зв’язку з невизначеністю на президентських виборах у США на тлі збільшення рейтингу Трампа відобразилось на валютному та фондовому ринках.

Зокрема, у вівторок курс долара щодо євро дещо впав до 1,1045 долара за 1 євро з 1,0960 долара за євро.

“Збільшення шансів кандидата від Республіканської партії Дональда Трампа на виборах вплинуло негативно на курс долара до інших валют”,– зазначив у коментарі dpa експерт Commerzbank Ульріх Лойхтманн.

На такі несподівані результати також відреагували фондові ринки США: промисловий індекс Доу-Джонса 1 листопада знизився на 0,4%, а індекс S&P 500 та індекс Nasdaq опустився на піввідсотка.

Нагадаємо, авторитетне видання The Washington Post та телеканал ABC провели та оприлюднили опитування громадської думки, згідно з яким одіозний Дональд Трамп на один пункт випереджає Гілларі Клінтон у президентській гонці.

Читайте також: Справжнє збочення: російський політолог заявив, що до нього чіплявся Трамп (відео)

Джерело.