fbpx
Політика
Для Обами в Києві влаштували незвичний пікет: опубліковано відео

Під стінами посольства США в Києві зібралися активісти.

Вранці 4-го жовтня під стінами посольства США в Києві зібрався пікет, організаторами якого виступили активісти, які зажадали від посла Сполучених Штатів змусити представників української влади розслідувати корупційні справи за участю побіжного екс-президента Януковича і глави Національного банку України Валерій Гонтаревої.

Про це в короткому репортажі з-під посольства США повідомила служба новин ТСН.

Активісти мітингу вишикувалися під огорожею посольства з плакатами і гаслами, що закликають розслідувати фінансові махінації Валерії Гонтарєвої, а також припинити видачу кредитів Україні поки глава Національного банку України не буде покарана і відсторонена від посади.

У свою чергу, дівчата влаштували гучне шоу, в ході якого імітували процес відмивання грошей, стираючи надруковані на принтері долари у великих посудинах. Особи активістів були приховані за масками Януковича і Гонтаревої.

На питання журналістів, яку мету переслідують учасники мітингу біля стін посольства США, можна було почути лише невиразні відповіді. Вибір активістів упав безпосередньо на амбасаду Америки, так як мова йде про долари.

Джерело.

Реклама

facebook