fbpx

Дізнайтеся, скільки має підтягуватися і віджиматися чоловік у 30 – 50 років

Пропонуємо переглянути нормативи для чоловіків у віці від 30 до 50 років з підтягування і віджимання.

Спорт – це здоров’я і не важливо, у якому віці ви ним займаєтеся. Бути сильним, мати гарне і накачане тіло завжди було почесно і викликало повагу в оточуючих. Але як бути, якщо вам вже далеко за 40 і тримати фізичну форму стає дедалі важче.

Отже, нормативи для чоловіків у віці від 30-ти до 50-ти років з підтягування і віджимання, тобто з основних базових вправ.

Підтягування

Отже, сильна половина людства у віці 30 – 34 роки повинна підтягуватися мінімум 4 рази. На п’ятірочку потрібно витягнути 9 разів.

Якщо вам від 35 до 39, тоді буде вважатися нормою від 4 до 8 підтягувань. Цікаво, але у віці від 40 до 44 років дана кількість підтягувань зберігається, і лише в 45 – 49 років чоловікові дозволено підтягнуться на раз менше – 3 – 8 разів.

У п’ятдесят вашою нормою вважатиметься і 2 підтягування, але п’ятірочка цінуватиметься в 7 підтягувань.

Для тих, хто вирішив перевірити свої сили на поперечині в 55 років і більше, достатньо підтягнутися на трійку всього 2 рази. Якщо ви зробите 6 разів – можете вважати себе практично майстром спорту.

Віджимання

Є своя градація для чоловіків цього віку й у віджиманні від підлоги.

Так, наприклад, чоловіки в 40 – 49 років повинні віджиматися мінімум – 28 разів. Нормою вважатиметься 30 разів.

А ось у 50 – 59 років, щоб здати норматив, вистачить від 20 до 25 разів. Коли вам стукне 60, спробуйте віджатися всього 10 разів, і ви вже будете на коні.

Але! Варто враховувати свій стан здоров’я. Проблеми з серцево-судинною системою головна заборона для подібних експериментів!

Читайте також:ЩО КАЖУТЬ ПРО ЗДОРОВ’Я НАШІ РУКИ

Джерело.

You cannot copy content of this page