fbpx

День трьох вісімок: що віщує новоспеченій сім’ї магічна дата

Весільний бум в Україні. У цьому місяці 3 щасливі дати, і сьогодні перша з них. 08.08.2018 – день трьох вісімок. Знак нескінченності, чи віщує він молодятам вічну любов і щастя?

Що стосується магічної дати 08.08.2018, то вісімка – це дійсно знак нескінченності, кажуть нумерологи. Однак дивитися радять глибше. Адже насправді всі цифри потрібно плюсовати між собою. І ось якщо додати 08.08 і 2018 – отримаємо дев’ятку, пишуть “Факти.ICTV”.

За словами нумерологів, це прекрасний день для одруження людей творчих, тих, хто любить свободу, самовираження. І таку ж свободу готовий дарувати своєму партнерові. До того ж, ця дата віщує багатство і чималі статки родині, а також – багато дітей.

Сьогодні планують одружитися більше 1,5 тис. пар. У звичайні дні – їх майже вдвічі менше, близько 900. А ось для порівняння в минулому році в магічну дату 07.07.2017 – одружилося вдвічі більше молодят.

Читайте також:  Особливий день трьох вісімок: корисно будувати і зміцнювати основи, на яких стоїть наше життя

Тому рекорд побити не вдалося, проте реальна статистика шлюбів зараз може ще змінитися. Адже віднедавна молодята можуть не чекати цілий місяць, а реєструвати шлюб за добу. Тому ті, хто подали заяви на шлюб вчора – сьогодні вже можуть стати законними чоловіком і дружиною.

До речі, як розповіли в Мін’юсті, пари, які уклали шлюб за добу онлайн – помітно рідше розлучаються, ніж ті, хто робить це традиційним способом в РАЦСі. Також нам розповіли про те, де по Україні весільний ажіотаж був найбільшим.

Але найбільший в році весільний бум ще попереду. А якщо точніше – через 10 днів. Тільки уявіть собі, 18 серпня планують одружитися майже 2800 пар – це навіть більше, ніж в День закоханих.

Для порівняння – в цьому році 14 лютого, в традиційний і довгоочікуваний для багатьох день весілля, одружилися на 400 пар менше. Тому все найцікавіше ще попереду. І ми обов’язково будемо за цим стежити і покажемо вам.

You cannot copy content of this page