fbpx

Особливий день трьох вісімок: корисно будувати і зміцнювати основи, на яких стоїть наше життя

8 серпня 2018 року буде особливим днем, який можна використовувати для “зміцнення основ” життя, а також для захисту від сонячного затемнення 11 серпня.

Про це розповів маг ведичної традиції Ігор Мехеда, повідомляє “Обозреватель”.

“У всіх релігіях вісімка вважається священним числом, перш за все, у древніх слов’ян. Вважається, що Абсолют, творець світу, Род Всевишній, прийняв форму священного каменю Алатир, на якому побудований весь всесвіт. Цей камінь має форму восьмиконечної зірки”.

“Вісімка в усіх релігіях є проявом божества, певною основою, на якій стоїть світ, завдяки якій він процвітає. Вважається, що сам бог втілюється в восьмикутній формі, вона завжди символізує божественну присутність”, – пояснив маг.

Читайте також: Серпень дарує світу особливих людей: яку вдачу мають іменинники ті, кому пощастило наpодитися у серпні

А поєднання 3 вісімок – символ “проявлення бога в людині”, – розповів він.

08.08.2018 року “корисно будувати і зміцнювати основи, на яких стоїть наше життя”, – порекомендував Ігор Мехеда. Допоможе в цьому молитва, медитація і “життєстверджуючі думки”.

“Це може бути молитва за здоров’я, за те, щоб вдома все було благополучно, щоб худоба давала великий приплід, щоб на полях був урожай і так далі”, – сказав він.

Маг наголосив: день із 3 вісімками може допомогти вибудувати захист напередодні сонячного затемнення 11 серпня. Для цього необхідно вимовити таку формулу з одночасною візуалізацією цих образів: “Ми стверджуємо божествену присутність у серцевому склепінні кожного з нас. Божествена присутність приймає форму яскравого золотого світла. З цього яскравого золотого світла ми висуваємо захисні восьмикінечні зірки на схід, на захід, на північ і на південь, в чотири кути, в небо і в землю. Не ми ставимо ці зірки, а вище божество, Абсолют ставить ці зірки. Вони горять потужно й вічно”.

“Це дозволить зміцнити захист і викликати рух вперед”, – пообіцяв маг і зауважив, що ритуал можна проводити цілий день, “від сходу до заходу”.

You cannot copy content of this page