fbpx
Без рубрики
Чому не можна дарувати годинник: безглуздий забобон, який може спрацювати

Чому не можна дарувати годинник: безглуздий забобон, який може спрацювати

З тих часів, коли людина ставилася до механізмів як до чогось чаклунського, годинник оброс безліччю забобонів. І один із найпоширеніших — годинник не можна дарувати, інакше станеться катастрофа. Давай розберемося, що кажуть прикмети.

До яких висновків не привела б тебе ця інформація, перед тим як подарувати годинник, рекомендуємо насамперед з’ясувати, як одержувач подарунка відноситься до прикмет. Від цього насамперед залежать твої подальші дії!

Погані прикмети та годинник

Європейське повір’я свідчить, що даруючи годинник, ти передаєш частину часу свого життя. А в Китаї діє справжнє табу на дарування годинника. Воно дуже ускладнює бізнес їх виробників, яким доводиться йти на різні хитрощі і додавати в години функції, щоб змінити написання ієрогліфа, що позначає хронометр.

Справа в тому, що в китайському ієрогліф «смерть» зовні схожий на циферблат, а значок, що означає настінний годинник, схожий зі словом «дзвін», що означає також фінал будь-якої дії.

Напевно, ти й сама не раз чула розповіді про те, що годинник людини зупинився після його смерті або навіть поломка механізму передбачила трагедію. Словом, віра в те, що життєва енергія та перебіг стрілок пов’язані, дуже сильна.

Коли і кому не можна дарувати годинник — що говорить поголос

Народна прикмета – годинник (наручний, підлоговий, настінний, будь-які інші) не можна дарувати на день народження. Вважається, що це призведе до завершення відносин між обдаровуваним та дарувальником.

Також не прийнято дарувати годинник коханим людям чи подружжю. Тут прикмета ще конкретніша й суворіша: роботу хронометра таке підношення безпосередньо пов’язує з життєвим циклом пристрасті.

Зупиниться годинник — закінчиться кохання, і жодна швейцарська гарантія його не поверне. Про себе додамо: недовірливі люди, звичайно, схильні вірити, що такий зв’язок існує, і сприймуть дорогий подарунок як вірний знак якнайшвидшого «в’янення помідорів». І тут уже ніхто не дізнається, віра запрограмує реальність чи справді щось є у звичаї не дарувати годинника коханим.

Що робити, якщо тобі подарував годинник?

Варіантів тут два.

Перший — ти віриш у прикмети, тобі це дуже важливо, і всім відомо про таку особливість твого мислення. Тоді подарунок можна повернути. Посилання «дарувальник образиться» не зовсім вірний: якщо подарунок викликає тривогу та дискомфорт, свою функцію – порадувати – він у жодному разі не виконає.

Друга — ти в прикмети не віриш, але десь чула, хтось сказав… Тут головне – не дати паніці опанувати себе. Якщо подарунок не викликає забобонного жаху, але напружує, можна його продати або передарувати;) А якщо ніяких негативних емоцій немає, то чи не все одно, що каже «мудрість предків» у старій бабусі. Особливо якщо годинник красивий!

You cannot copy content of this page