fbpx
Політика
Будуть проблеми: в Україні пояснили, що може накоїти майбутній радник Трампа

Пропозиція майбутнього президента США Дональда Трампа колишньому керівнику розвідувального управління Пентагону, генералу у відставці Майклу Флінну обійняти посаду радника з національної безпеки є дуже серйозним негативним сигналом, який потрібно серйозно сприйняти Україні.

Таку думку в коментарі “Обозревателю” висловив екс-радник посольства України в США, вчений-американист Олександр Потєхін..

“Вплив у нього буде дуже великий! Фактично, радник із нацбезпеки конкурує з держсекретарем. Усе залежить від того, який тон задасть президент. Якщо Трамп захоче керувати зовнішньою політикою США, то розробляти стратегію буде саме радник із нацбезпеки, а держсекретар виконуватиме представницькі функції”, – пояснив міжнародник.

За словами Потєхіна, перешкодити призначенню Флінна практично неможливо, адже на його твердження не потрібне схвалення Конгресу і в Трампа повністю розв’язані руки.

“Усе це казки, що Флінн може змінитися. На такій посаді він буде дійсно проросійським. Це дуже негативний сигнал, який потрібно сприйняти серйозно”, – сказав він.

Відзначимо, що в 2014 році генерала попросили в Пентагоні залишити свою посаду через “спірний стиль управління”.

Читайте також:ТРАМП РІЗКО ЗМІНИВ СВОЮ ПОЗИЦІЮ ЩОДО УКРАЇНИ

В Україні Флінна знають як прихильника Росії. У своїх виступах він не раз ставив Росію у приклад США, кажучи, що вона має стратегію національної безпеки, яку слід поважати.

Джерело.