fbpx
Політика
“Батьківщина” завтра ініціює голосування за вихід України із СНД та розрив Великого договору

Фракція “Батьківщина” сьогодні ініціює голосування у парламенті законопроектів про припинення участі України в СНД і розрив стратегічного партнерства з Росією відповідно до Великого договору – Договору про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною і Російською Федерацією від 1998 року. Про це в “Вечірньому праймі” на “112 Україна” заявив нардеп від фракції Іван Крулько.

“Ми завтра ініціюємо в парламенті голосування ще двох постанов, які вже 2 роки зареєструвала фракція “Батьківщина”, їх автор Борис Тарасюк, це припинення участі України в СНД і в усіх органах СНД. Друге – це скасування стратегічного партнерства з Росією відповідно до Великого договору”, – заявив Крулько.

Наступним кроком він пропонує поставити на порядок денний питання дипломатичних відносин з РФ.

Крулько повідомив, що фракція “Батьківщина” завтра проголосує за візовий режим з РФ.

Нагадаємо, голова Верховної Ради України Андрій Парубій запропонував народним депутатам підняти питання введення візового режиму з Російською Федерацією (РФ) і розширення санкцій відносно держави-агресора. Голосування відбудеться сьогодні. При цьому постанова носить рекомендаційний характер, а введеня візового режиму є компетенцією МЗС України.

Читайте також: АР’ЄВ: ВВЕДЕННЯ ВІЗОВОГО РЕЖИМУ З РОСІЄЮ ПРОСТО НЕОБХІДНО

Джерело.

Реклама

facebook