fbpx
Історія
Андрій забрав свої речі і став жити у своєї коханки. Тобто вийшло, що в моїй квартирі залишилися Оля і мої внучки. Перший час я не чіпала її, все ж тільки розлучилися. Однак я помітила, що Оля там собі спокійненько живе і ні про що не думає. Тому я набралась сміливості і попросила невістку і онучок звільнити квартиру, яку я мала намір здавати в оренду

6 років тому мій син одружився на гарній дівчині. Молода сім’я стала жити в моїй вільній квартирі, яка залишилася мені від мами. З невісткою ми завжди ладнали, вважаю, що нам з цим пощастило. Через рік після весілля, Олечка подарувала нам двох донечок, а я стала бабусею двох онучок. Однак в одну мить все стало розвалюватися.

Оля багато разів говорила, що помітила зміни в поведінці Андрія. Однак я до цього не ставилася серйозно. І дарма. З’ясувалося, що у мого сина була інша жінка на стороні і він вирішив розлучитися після 6 років шлюбу. Сцен Оля не влаштовувала, але новина на неї вплинула погано.

Андрій забрав свої речі і став жити у своєї коханки. Тобто вийшло, що в моїй квартирі залишилися Оля і мої внучки. Перший час я не чіпала її, все ж тільки розлучилися. Однак я помітила, що Оля там собі спокійненько живе і ні про що не думає.

Можливо, я поступила жорстко, але вважаю, що колишня дружина мого чоловіка не може жити в моїй квартирі. У неї є батьки, які за 6 років і пальцем не поворухнули. А бачила я їх один раз, на весіллі.

Живуть вони за містом. Однак це не означає, що можна не брати участь в житті дочки і внучок. Нехай тепер самі розбираються. А я свою квартиру хочу здавати, щоб були хоч якісь гроші, крім пенсії. Так що я набралася хоробрості і сказала про все Олі:

— На переїзд я тобі даю місяць, щоб ти вирішила питання проживання не поспішаючи. З переїздом допоможу, можеш на мене розраховувати.

Оля була ошелешена. Вона чесно сказала, що не думала про переїзд.

—Та й де нам жити? Тут у дівчаток садок, гурток. – з розчаруванням вимовила колишня моя невістка.

Однак я хотіла, щоб вона мене теж зрозуміла. До моєї квартири вона ніякого відношення не має.

Так, через місяць Оля з дівчатками переїхали до батьків. І з того часу вона не дозволяє мені бачити моїх онучок! Спочатку вона просто не відповідала на мої дзвінки, а після занесла мій номер в чорний список. Я пробувала зв’язатися з нею через сина. Однак Андрій спілкується з Олею тільки з приводу аліментів. Невже йому все одно на дочок?

А я дуже і дуже сумую за Аріною і Алінкою. Не знаю, як бути. Думала приїхати до них в гості, щоб спробувати поспілкуватися. А по-іншому я не знаю, як знову мені побачити внучок. Все ж я не винна, що так все склалося. Як мені відновити відносини з Олею?

Передрук без гіперпосилання на intermarium.com.ua – заборонено.

Головна картинка – pexels.