fbpx

4 млрд. переглядів зібрало найпопулярніше на youtube відео

Відеоролик на пісню пуерторіканського музиканта Луїса Фонси вийшов у січні цього року, у  кліпі також взяв участь співак Дедді Янкі. Композиція швидко стала популярною в країнах Латинської Америки, а потім і у всьому світі. Результат у майже чотири мільярди переглядів зафіксований вперше в історії YouTube.

До цього пальму першості протягом п’яти років утримував хіт “Gangnam Style” південно-корейського співака Psy, але йому не вдалося побити позначку в три мільярди.

Нагадаємо, що сингл “Despacito” визнаний найпопулярнішою піснею у всіх стримінгових сервісах. Композицію за шість місяців після релізу прослухали 4,6 млрд разів. Хіт обігнав композицію Джастіна Бібера “Sorry”, яка раніше утримувала рекорд – 4,3 млрд прослуховувань.

Читайте також: “Я КАЖУ ВЕЛИКЕ ДЯКУЮ ВСІМ, ХТО МЕНЕ ЛЮБИВ ТА ХТО НЕНАВИДІВ”: СТАЛО ВІДОМО ХТО ПОКИНУВ ПРОЕКТ “ТАНЦІ З ЗІРКАМИ”

Пропонуємо хіт вашій увазі.

Друге місце за популярністю(3,1 млрд. переглядів) на сьогодні має кліп Віз Халіфи і Чарлі Пута на пісню “See You Again”, присвячений загиблому актору Полу Вокеру.

You cannot copy content of this page