fbpx

“Я кажу велике дякую всім, хто мене любив та хто ненавидів”: стало відомо хто покинув проект “Танці з зірками”

Цієї неділі, восьмого жовтня, о 21:00 на телеканалі “1+1” відбувся сьомий прямий ефір легендарного оновленого проекту “Танці з зірками”. Після того, як минулого тижня ніхто з учасників не покинув шоу, головною інтригою випуску стало одна чи дві пари залишить його сьогодні, повідомляє ТСН.

Починаючи від сьомого ефіру, дві пари із найменшими оцінками та найменшою кількістю голосів глядачів, боротимуться за життя. “Першопрохідцями” стали Сергій та Сніжана Бабкіни і Ілона Гвоздьова та Юрій Ткач. Вони повторно виконали свої постановки.

Свій голос за Бабкіних віддав MONATIK, Катерина Кухар підтримала Юрія Ткача та Ілону Гвоздьову, а Влад Яма – Бабкіних.

Втім, Дмитро Комаров взяв слово та змінив хід подій. Мандрівник поступився своїм місцем Юрію Ткачу та Ілоні Гвоздьовій.

Читайте також: Фаворити “Танців з зірками” показали танець, який змусив завмepти всіх глядачів в залі і суддів шоу(відео)

“Я пояснював, яка була місія мого приходу в шоу. Всі ми боїмося того, що скажуть люди та експерти. І так ми вбuваємо свої мрії. Я хотів показати, що якщо в тебе є підтримка, то ти зможеш все. Я кажу велике дякую всім, хто мене любив та хто ненавидів також дякую”,  – зазначив Комаров.

Дмитро попросив телеканал віддати усі гроші за повідомлення та дзвінки за їхню пару за цей тиждень на благодійність заради лікування хворої дитини.

Партнерка Дмитра, Олександра Кучеренко, також подякувала Комарову і команді, наголосивши: потрапити у “Танці з зірками” було її мрією.

You cannot copy content of this page