fbpx

22 правила успіху, які потрібно знати ще з юності

22 правила успіху

22 правила успіху, які потрібно знати ще з юності:

1. Дитинство закінчується, як тільки ви заробите перші гроші. З цього моменту ви стаєте об’єктом можливого матеріального збагачення для всіх, хто вас оточує зараз.

2. Освітня система застаріває у момент, коли ви першого дня сіли за парту. Тому завжди навчайтесь чомусь новому навіть у сфері де ви працюєте.

3. Потрібно читати багато книг з саморозвитку, бізнесу і психології.

Читайте без зупинки, читайте якнайбільше пізнавальної літератури. Якщо ви не отримаєте цієї звички в дитинстві, то все, що ви потім читатимете — це титри в телевізорі.

4. Світовий порядок хоче, щоб усі залишалися не свідомими людьми. Економіка багатьох країн побудована на споживанні тому, чим ви безграмотніші та залежні від телевізора, тим вам простіше продати продукти та послуги.

5. Навколишні люди – це джерела інформації.

Навчіться спілкуватися та слухати оточуючих. Уникати людей, вважаючи їх негідними своєї уваги, означає не знайти клієнтів, друзів чи роботу надалі.

6. Поважати мудрість людей старших за себе.

Слухайте, навіть якщо ви вважаєте, що їхня точка зору застаріла. Їхні знання побудовані на системі цінностей, кругозору, життєвого досвіду та логічних взаємозв’язків між обстановкою та прийнятими рішеннями.

7. Створювати собі кумирів.

Знайдіть людей, якими можна захоплюватися, і намагайтеся їх перевершити, а потім вибирайте інших гідніших.

8. Сором’язливість – це ворог прогресу.

Не давайте своїм емоціям забороняти вам дізнаватися більше про людей, адже в цьому випадку люди не дізнаються про вас. Народна мудрість не дарма свідчить нахабство – друге щастя.

9. Вибирати надійних супутників.

Не будуйте ґрунтовних стосунків з людиною, якщо вам щось у ньому не подобається, саме це «щось» і буде причиною ваших втрат, у разі вашого розриву.

10. Ризикувати потрібно, поки ти нічого не маєш.

Згодом ви придбаєте сім’ю, дітей, досвід та обережність, станете більш консервативними. Якщо хочете щось зробити — робіть їх, доки молоді.

11. Бути заощадливим

Не витрачайте гроші на нісенітницю, накопичуйте їх на щось серйозне, наприклад, на свою справу. Це вас навчить витрачати гроші з розумом та заради мети. Пам’ятайте, гроші – це ресурс.

12. Пізнавати світ.

Витрачайте гроші на враження. Радість від вражень та цінність спогадів вища, ніж цінність придбаних предметів побуту та одягу.

13. Гроші потрібно заробляти.

Жодна економія не зробить вас матеріально забезпеченим і морально самодостатнім. І не важливо, скільки ви заробляєте зараз, головне ваше бажання та вміння заробляти.

14. Зірвати банк у молодості – це на нещастя.

Везіння в молодості найчастіше призводить до необдуманих вчинків та неправильних рішень. Легкі гроші швидко йдуть, залишаю лише гіркоту та психічний розлад.

15. Потрібна програма дій.

Не хочете програмувати своє життя, готуйтеся отримувати лише подарунки долі. Але врахуйте, це «Слоненя» маленьке — на всіх не вистачить.

16. Тримати форму.

Заведіть звичку фізичних вправ – 15 хвилин на день буде достатньо. Організм звикне і ви самі не зможете потім відмовитись.

17. Бути готовим до автономного режиму.

Навчіться готувати їжу, прати, гладити, купувати і т.д. навіть якщо ваш сімейний партнер робитиме все це краще ви.

18. Не довіряти своїй пам’яті.

Пам’яті недостатньо, якою б фантастичною вона не була. Записуйте.

19. Потрібно мріяти.

Ніколи не переставайте мріяти про щось більше і краще, не слухайте нікого, хто вам каже, що час спуститься з небес на землю.

20. Вихованням мають займатися батьки.

Не намагайтеся виправити людей, якщо вони вас не розуміють, шукайте тих, хто вам підходить.

21. Потрібно бути грамотним.

Вміння говорити правильно і у справі стане в нагоді тоді, коли ви будете доносити свою точку зору клієнтам, керівництву чи персоналу та навіть рідним.

22. Конкурувати.

Життя, бізнес, відносини – це дуже конкурентні середовища.

You cannot copy content of this page