fbpx

12 секретних можливостей Google, про які ви не підозрювали

Google вже давно став не просто пошуковою системою, а ім’ям з фірмовими сервісами і безліччю секретів і загадок, знайти які не так-то просто.

Ми відшукав для вас 12 найцікавіших секретів, які не дадуть вам нудьгувати.

Гра Pac-Man

Пам’ятайте легендарного Pac-Man, в якого багато хто грав в дитинстві? Google дає можливість трохи поностальгувати і зіграти в неї. Просто введіть в пошуку Pac-Man.

Світанок і захід

Спробуйте написати в пошуку «Світанок» або «Захід» – вам скажуть точний час для вашого міста саме в цю пору року.

Пограти в Breakout

Наберіть в пошуку картинок Atatri Breakout, і зображення перетворяться в різнокольорові блоки, які ви повинні знищувати, відбиваючи кульку.

Перевірка достовірності новин

Зовсім недавно Google ввів нову функцію перевірки фактів в розділі новин. У великих новин тепер є спеціальний розділ під назвою Fact Check. Поки що сервіс перевіряє тільки англомовні новини, а на всі інші надає посилання на таку ж інформацію з перевірених джерел. Хороший спосіб зрозуміти, хто говорить правду, а хто лукавить.

Політ на драконі

Зайдіть в «Google Карти», а потім побудуйте маршрут. У пункті відбуття введіть Snowdon, прибуття – Brecon Beacons. Серед усіх транспортних засобів можна вибрати політ на драконі, який займає всього 37 хвилин.

Мистецтво

Підвищити свій культурний рівень можна разом з Google Art Project. Тут зібрані тисячі робіт відомих художників з найбільших музеїв світу. Причому картини можна розглянути дуже пильно, аж до деталей фактури барвистого шару. Але найцікавіше те, що відвідати музеї та прогулятися по відомим галереям можна віртуально.

Гітара

Якщо ви завжди мріяли стати гітаристом, але вам ніхто так і не подарував потрібний інструмент, не турбуйтеся. Google надасть вам можливість трохи пограти на віртуальній гітарі і, можливо, на нервах сусідів. Хоча хто знає, може, їм сподобається.

Бульбашковий рівень

Захотілося дізнатися, чи рівно висить картина на стіні? Просто введіть на вашому смартфоні в Google «Bubble level», щоб перетворити мобільний браузер у віртуальний бульбашковий рівень.

Погуляти по вулицях Нью-Йорка 1926 року

Якщо ви стоїте в перших рядах фанатів Гаррі Поттера, то напевно дивилися фільм «Фантастичні тварини і де вони мешкають» і захочете прогулятися по чарівному Нью-Йорку 1926 року. Наберіть в пошуку «Google Карти» New York, Fantastic Beasts і відвідайте магічний конгрес, національний банк «Стін», підпільний бар «Сліпа свиня» і чарівні апартаменти Голдштейн.

Будка TARDIS з «Доктор Хто»

На вулиці Earls Court Rd в Лондоні знаходиться TARDIS, поліцейська будка з серіалу «Доктор Хто», але на неї не тільки можна подивитися, але і зайти туди. Просто перетягніть жовтого чоловічка в правому кутку в точку на карті.

Гра з динозавриком

Коли виникають проблеми з інтернетом, в Google Chrome з’являється динозаврик, який повідомляє нам про помилку. Ймовірно, ви його бачили, але не знали, що насправді це гра. Спробуйте відключити інтернет і оновити сторінку. Коли з’явиться динозаврик, натисніть на кнопку «Пропуск», і гра запуститься.

Зруйнувати Google

Ну а якщо пошуковик вам чимось не догодив, то ви можете спокійно його зруйнувати.

Читайте також: 5 органів людини, про призначення яких багато хто навіть не здогадується.

Джерело.

You cannot copy content of this page