fbpx
Дозвілля
5 органів людини, про призначення яких багато хто навіть не здогадується.

Тим, Хто живе в XXI столітті може здатися, що нерозгаданих таємниць у світі вже не залишилося. Здається, що людство відповіло на всі питання і досконально знає про пристрій нашого Всесвіту …

Насправді ж білих плям ще повно. Більш того, вчені не завжди здатні пояснити навіть призначення деяких органів людини! І наша сьогоднішня розповідь буде саме про загадки людського організму.

Копчик
Всі ми ще зі школи знаємо, що куприк – це рудиментарний хвіст, який атрофувався в процесі еволюції за непотрібністю. Проте, ця частина тіла все ще виконує ряд важливих функцій.

Копчик служить для прикріплення багатьох зв’язок і м’язів, які потрібні для функціонування кишечника та сечостатевої системи. До того ж він потрібен для розподілу навантаження при зміні положення тіла.

Апендикс

У свій час медики всерйоз пропонували видаляти апендикс відразу ж при народженні, вважаючи його атавізмом. Але нові дослідження показали, що на цей відросток покладено дуже важлива місія! Апендикс є своєрідним інкубатором для корисних бактерій!

Гланди (мигдалини)

Гланди – це скупчення лімфоїдної тканини в носоглотці. Якщо вони запалюються, то найчастіше лікарі просто їх видаляють, адже їх вплив на організм незначний.

Проте на мигдалини покладена велика роль. Вони є своєрідним фільтром, приймаючи на себе удар хвороботворних мікроорганізмів, не пускаючи інфекцію в легені.

Соски у чоловіків

Соски у чоловіків абсолютно не функціональні. Проте спочатку і чоловічі, і жіночі ембріони розвиваються однаково. Це пов’язано з тим, що чоловіча Y-хромосома спочатку неактивна і «включається» лише на другому місяці ембріонального розвитку.

Яка функцію виконують соски у чоловіків досі толком ніхто не вивчав. Відомо лише, що там зосереджено безліч нервових закінчень.

Додаткові пазухи носа

Вчені до цих пір не змогли досягти єдиної думки про справжнє призначення придаткових пазух. Є відразу кілька версій, кожна з яких має право на існування.

Вони можуть зігрівати і зволожувати повітря що вдихаємо, брати участь у формуванні голосу, виконуючи функцію резонатора, а також діяти як протиударний буфер при травмах голови.

Людський організм – це справжній космос, в якому ховається ще багато нерозгаданих таємниць і загадок. І якщо тобі сподобалася ця стаття, порекомендуй її друзям.

Читайте також: Так ось чому в воді морщаться пальці! У житті б не здогадався …

Джерело.

facebook