Політика Visit to NATO by the President of Georgia

Саакашвілі підтвердив плани повернутися до Грузії

Колишній президент Грузії, нинішній голова Одеської ОДА Міхеїл Саакашвілі заявив, що збирається повернутися на батьківщину, де він звинувачується у кримінальних справах, повідомляє грузинська телекомпанія Руставі-2.

“Я дійсно збираюся повернутися в Грузію і захистити інтереси результатів виборів”, – заявив Саакашвілі в Нью-Йорку під час зустрічі з прихильниками партії ЕНД.

За його словами, партія Нацруху здобуде перемогу на майбутніх виборах у Грузії, так як вона стала сильнішою.

“Це питання не вирішене з членами партії, так як партія в кінцевому підсумку сама повинна вирішити, але я наприклад, привіз би Хатию Деканоїдзе в Грузію і призначив би міністром внутрішніх справ”,- додав голова Одеської ОДА.

Читайте також: Саакашвілі: БПП перетворився в таке ж організоване кримінальне угрупування, як і “Народний фронт”

Відмітимо, що парламентські вибори в Грузії відбудуться 8 жовтня.

Раніше повідомлялося, що МВС Грузії обіцяє заарештувати екс-президента Грузії і голову Одеської ОДА Міхеїла Саакашвілі в разі його приїзду на територію країни.

Нагадаємо, нещодавно Саакашвілі повідомив грузинським ЗМІ, що відразу ж після оприлюднення в ефірі телекомпанії Руставі 2 результатів екзит-полу на парламентських виборах 8 жовтня він прибуде до Грузії, а за кілька днів до виборів відкриє свій штаб в Туреччині на кордоні з республікою.

Джерело.

Загрузка...

Related Post